سرویس: اجتماعی کد خبر: 401330 13:49 - 1399/08/05

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه خبر داد:

رد رشوه 400 میلیون ریالی توسط ماموران پلیس فتا کرمانشاه

رد رشوه 400 میلیون ریالی توسط ماموران پلیس فتا کرمانشاه

مرصاد نیوز: رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: ماموران پاکدست پلیس فتا "کرمانشاه" پیشنهاد رشوه 400 میلیون ریالی یک کلاهبردار اینترنتی را رد کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد  به نقل از پایگاه خبری پلیس  سرهنگ حمیدرضا نورایی گفت: 4 تن از ماموران پاکدست پلیس فتا "کرمانشاه" پیشنهاد رشوه 400 میلیون ریالی یک کلاهبردار اینترنتی را رد کردند.  

 رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان اظهار داشت: پس از حضور یکی از شهروندان "کرمانشاهی" در پلیس فتا و عنوان این مطلب که مبلغ 316 میلیون و 890 هزار ریال به حسابش واریز و سپس برداشت شده است، ماموران رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد یک کلاهبردار اینترنتی با کپی برداری از کارت های بانکی شهروندان، مبالغ برداشتی را به داخل یکی از کارت ها واریز و سپس از طریق جایگاه های سی ان جی برداشت می کرده است.

سرهنگ نورایی افزود: در این میان تیم رسیدگی کننده به پرونده که شامل؛ سرگرد مهدي پيران تبار، سروان محسن شهسواري، ستوانيکم ياسرييلاقيان و ستوانيکم مجتبي عازمي بودند با کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی فرد کلاهبردار شده و در حالی که قصد دستگیری وی را داشتند با پیشنهاد 400 میلیون ریالی مواجه شدند.

رئیس بازرسی انتظامی کرمانشاه خاطرنشان کرد: همکاران پاکدست ما در پلیس فتا ضمن خودداری از دریافت رشوه به وظیفه قانونی خود عمل و ضمن دستگیری کلاهبردار نسبت به تشکیل و صورتجلسه موضوع اقدام کردند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها