سرویس: اجتماعی کد خبر: 401417 14:52 - 1399/08/07

فرمانده قرارگاه جاویدالاثر متوسلیان در سرپل ذهاب:

گروههای جهادی مطیع امر رهبری هستند/ سپاه به دنبال رفع کمبودهاست

مرصاد نیوز: فرمانده قرارگاه جاویدالاثر متوسلیان در سرپل ذهاب گفت : زلزله سرپلذهاب که تهدید بزرگی بود با مساعدت همه برای مردم این شهرستان به فرصت تبدیل شد.

گروههای جهادی مطیع امر رهبری هستند/ سپاه به دنبال رفع کمبودهاست

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد سردار سعید قاسمی در گفتگو باخبرنگار  بازی دراز اظهارداشت: سپاه پاسداران بعداز وقوع زلزله بلافاصله در مناطق زلزله زده حضور یافته و به بازسازی مناطق روستایی مشغول شد.

وی افزود: گروه جهادی حاج احمد متوسلیان در کار مسجد سازی، مدرسه سازی، آبرسانی و بازسازی مناطق مسکونی در مناطق زلزله زده سرپل ذهاب تلاشهای بسیاری انجام داده است.

وی بابیان اینکه گروههای جهادی سپاه پیمانکار نبوده و مطیع امر ولایت هستند ادامه داد: زلزله سرپل ذهاب با تلاش گروههای جهادی در بسیاری از بخشها به برکتی برای روستائیان تبدیل شد واز این تهدید بزرگ فرصت سازی شد.

سردار قاسمی اذعان داشت: دولت مساعدت کرد و گروههای جهادی نیز به اندازه توان خود کمک کردند و سرپل ذهاب خصوصا در مناطق روستایی  بعداز سه سال بهتر از گذشته ساخته شده است.

وی تاکید کرد: سپاه پاسداران قرار نیست کارهای برزمین مانده سایرین را انجام دهد بلکه به دنبال رفع کمبودها است و مردم باید مطالبات بحق خودرا از مراجع ذیربط پیگیری و دریافت کنند.

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها