سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 401420 14:57 - 1399/08/07

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران:

سپاه پاسداران در حوادث مختلف در کنار مردم حضور دارد / ساخت بیش از ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در مناطق محروم کشور

مرصاد نیوز:دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت :سپاه در حوادث غیرمترقبه و بلایای طبیعی مختلف در کنار مردم حضور دارد و و تا روز آخر مردم را تنها نمی گذارد.

سپاه پاسداران در حوادث مختلف در کنار مردم حضور دارد / ساخت بیش از ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در مناطق محروم کشور

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سردار سید ضیاءالدین حزنی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت :ماموریت اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایجاد امنیت پایدار و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .

وی افزود : سپاه پاسداران محرومیت زدایی ، مردم داری و مردم یاری را در سراسر کشور با اولویت مناطق مرزی و محروم بعنوان ماموریت فرعی درکنار ماموریت اصلی خود دنبال می کند .

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اذعان داشت : سپاه در تمامی حوادث غیرمترقبه و طبیعی بعنوان اولین نهاد وارد منطقه آسیب دیده شده و آخرین سازمانی است که از منطقه خارج می شود .

سردار حزنی تصریح کرد : در زمان وقوع زلزله واحدهای مختلف سپاه پاسداران در مناطق زلزله زده حضور یافته و هم اکنون نیز بعد از گذشت قریب به سال هنوز در روستاهای این شهرستان حضور دارد و کارعمران و آبادانی و محرومیت زدایی را انجام می دهد.

وی خاطر نشان کرد : گروههای جهادی وابسته به سپاه پاسداران در کار رفع محرومیت مساجد و منازل و مدارس بسیاری را در مناطق روستایی زلزله زده ساخته است و همچنان ادامه دارد.

این مسئول  با بیان اینکه اقدامات گروههای جهادی وابسته به سپاه تداوم دارد ادامه داد : سپاه پاسداران بحث آب ، خانه سازی و اشتغال را دراولویت کارهای جهادی قرارداده و هم اکنون ساخت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی را دردستورکار خود دارد.

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها