سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 401425 18:23 - 1399/08/07

در بیانیه سازمان تبلیغات اسلامی در پی اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) تاکید شد؛

دشمنان در برنامه کوتاه مدت خود به دنبال حساسیت زدایی از مسلمان و جوامع اسلامی هستند

دشمنان در برنامه کوتاه مدت خود به دنبال حساسیت زدایی از مسلمان و جوامع اسلامی هستند

مرصاد نیوز: در بیانیه سازمان تبلیغات اسلامی در پی اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) تاکید شده است: دشمنان در برنامه کوتاه مدت خود به دنبال حساسیت زدایی از مسلمان و جوامع اسلامی هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در بیانیه ای حمایت مکرون رئیس جمهور فرانسه از نشریه هتاک به وجود نورانی و منور پیامبر اعظم ( ص) را محکوم کرد. در این بیانیه آمده است: 

یریدون ان یطفئوا نور الله بافواههم و یاتی الله الا ان یتم نوره ولو کره الکافرون 32 توبه
باسلام و صلوات بر محمد و آل محمد و تبریک و تهنیت عید سعید پیش روی در ماه ربیع الاول و هفته وحدت بر محور نبی ختمی (ص) میلاد مسعود و سراسر فرخنده حضرت رحمه العالمین پیامبر مهرورزی و مهربانی حضرت محمد مصطفی ( ص) به تمامی بشریت بویژه مردم شریف و غیور استان کرمانشاه از اقوام ، مذاهب طوایف، افراد ، اقشار و صنوف مختلف که در عشق و ارادت به محمد رسول الله ( ص ) به عنوان علت خلقت و افلاک و نگین هستی و شمع وجود هستی اتفاق نظر و اجماع دارند.
رسول مهر و محبت که حریص به ایمان اعراب جاهلیت اولی و بدوی بود و آنان را به آقایی جهان در تمدن اسلامی و شکوفایی و آبادانی دنیا و آخرت رساند و امروزه نیز در جاهلیت مدرن باز با جاذبه مهروزی و عدالت تشنگان معنویت و اخلاق را ولو به اهانت به ساحت مقدسش به سمت ایمان رهنمون است و دشمنان احمق در تمدن غرب وحشی به بهانه آزادی بیان به او اهانت و هتک حرمتش میکنند و دهانهایشان میخواهند شعاع نور مهر و محبت ، حق و عدالت، رحمت و رفعتش را خاموش کنند ولی نمی دانند که خدا نور خود را کامل خواهد کرد و شمع وجود هستی کل جهان را روشن خواهد کرد ولو کافران اکراه داشته باشند.
پیامبر اعظم (ص) اگر در گذشته خاکروبه بر سر و عمامه مبارکش می ریختند امروز نیز هر روزه هر ساعت شاهد انواعی از اهانت از کاریکاتور و .... استهزاء و تمسخر وجود نورانی و مقدسش هستیم و مظلومیش امروز مضاعف است چرا که آن روز مسلمان یک میلیارد و نیم نبودند و این همه در دنیا کشور و جغرافیا و مملکت و ارتش و دولت مسلمان وجود نداشت ولی متاسفانه به بهانه آزادی بیان هتاکی می شود و دیپلماسی دچار مصلحت اندیشی شده آیم در حالی که عزت حکمت و مصلحت سه اصل اساسی که توامان باید در سیاست خارجی دولت اسلامی اعمال شود . 

دشمنان با برنامه هر روزه در اهانت برنامه کوتاه مدت حساسیت زدایی از مسلمان و جوامع اسلامی و بلند مدت برای نجات خود و تمدن غربی در تصرف و تسخیر غرب اروپا و آمریکا بدون خونریزی بدست مسلمان افتاده اند و مانع روند فزاینده گرایش به دین مبین اسلام شوند.
امروز در مهد دموکراسی فرانسه در تمدن غرب وحشی شاهد اهانت مکرر نشریه هتاک شارلی ابدو و از آن بدتر حمایت رئیس جمهور آن کشور از نشریه هتاک هستیم در دو وظیفه جدا برای مردم و دولتمردان متصور است که مردم با اعلام انزجار خویش از هتاکی و حمایت از هتاکی که مصداق عذر بدتر از گناه است نباید خاموش بنشینند و در موضع انفعال مرور حساسیت زدایی در باب مقدسات و حیثیت و شرف خویش که تبلور در وجود مقدس و نورانی رسول مکرم ( ص ) است باشیم.
سوالی که باید از سردمداران جبهه استکبار و بویژه رئیس جمهور فرانسه آقای مکرون باید پرسید این است که چگونه آزادی بیان ، هولوکاست خط قرمز آن است اما اهانت به مقدسات یک میلیارد و نیم مسلمان در جهان و میلیونها مسلمان فرانسوی خط قرمز ندارد؟!!!
حمایت رئیس جمهور از اقدام هتاکانه نشریه شارلی ابدو رو محکوم میکنیم که هیچ توجیه عقلانی و انسانی ندارد مع الوصف مدیرکل و کارکنان سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه (بعنوان دستگاه متولی فرهنگ دینی ) را محکوم و از مسئولان دولتی و دیپلماسی و همچنین قضایی میخواهیم به عزت حکمت و مصلحت در سیاست خارجی از سوی و دستگاه قضایی و معاون بین الملل قوه قضاییه باگذارندن قوانین در جهان اسلام مانع اقدامات هتاکانه مشابه شوند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها