سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 401446 10:31 - 1399/08/08

امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب:

پای کار بودن مردم در مقابله با شیوع بیماری کرونا قابل تقدیر است/ مسئولین تمام توان خود را بکار بگیرند

پای کار بودن مردم در مقابله با شیوع بیماری کرونا قابل تقدیر است/ مسئولین تمام توان خود را بکار بگیرند

مرصاد نیوز:امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب تاکید کرد: پای کار بودن مردم در مقابله با شیوع بیماری کرونا قابل تقدیر است و مسئولین تمام توان خودرا بکار گیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ملارشید ثنایی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز گفت : پیرو شیوع گسترده بیماری منحوس کرونا و برای مقابله بااین بحران و حفظ جان و سلامتی، مردم شهرستان با تعطیلی بازار و دوری از تجمع ثابت کردند که همیشه پای کار هستند واین بار نیز در تقابل با این بیماری به میدان آمده که قابل تقدیر است.

وی ضمن تقدیر از مسئولین ستاد مبارزه با کرونا افزود: مسئولین این شهرستان نیز تا به امروز برای مقابله با شیوع بیماری کرونا تلاش بسیار کرده اند ولازم است درادامه نیز تمام توان خود را بکار گیرند.

امام جمعه اهل سنت این شهرستان تاکید کرد: اصناف و بازاریان‌ با نهایت همکاری و اهتمام بیشتر به رعایت فاصله گذاری و دوری از تجمع و استفاده از ماسک، برای از بین بردن این آفت و بیماری اقدام کنند.

وی عنوان کرد: اگر همکاری و مشارکت عموم مردم نباشد مسئولین به تنهایی نمی توانند این بحران را کنترل کنند لذا باید برای هرچه سریع ریشه کن شدن بیماری کرونا توصیه های بهداشتی را با جدیت انجام دهیم.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها