سرویس: اجتماعی کد خبر: 401701 11:35 - 1399/08/15

فرماندار کرمانشاه در گفتگو با مرصاد:

اعمال محدودیت های ورود به شهر کرمانشاه در 4 محور/ طرح تا پایان روز جمعه ادامه دارد

اعمال محدودیت های ورود به شهر کرمانشاه در 4 محور/ طرح تا پایان روز جمعه ادامه دارد

مرصاد نیوز: فرماندار کرمانشاه گفت: به منظور مقابله با کرونا در چهار محور پلیس راه ماهیدشت، قزانچی، ورودی سراب نیلوفر و کوزران به کرمانشاه و پلیس راه بیستون از ورود خودروها با پلاک غیر بومی جلوگیری بعمل می آید.

فضل اله رنجبر در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد با اشاره به محدودیت های تردد در ورودی شهر کرمانشاه اظهار داشت: براساس مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا ابلاغ شد که چهار محور حوزه شهرستان کرمانشاه در زمینه ورود و خروج خودروها با پلاک های غیربومی نیرو مستقر و کنترل لازم اعمال شود.

فرماندار کرمانشاه افزود: به این منظور در چهار محور پلیس راه ماهیدشت، پلیس راه قزانچی، ورودی سراب نیلوفر و کوزران به کرمانشاه و پلیس راه بیستون نمایندگان راهور، نیروی انتظامی، هلال احمر و فرمانداری مستقر شدند و از ورود خودروها با پلاک غیربومی جلوگیری و به مسیر قبلی بازگشت داده شدند و بسیاری هم به منظور ادامه مسیر به کمربندی های شرقی و غربی راهنمایی شدند.

این مسئول با بیان اینکه براساس بازدید میدانی که از این محورها صورت گرفت عده ای در مقابل محدودیت های ایجاد شده مقاومت می کردند، تصریح کرد: آثار روانی در بین مردم که از اعمال این محدودیت ایجاد شد مبنی بر شدت بیماری و خطرناکی آن که منجر به کنترل ورودی و خروجی شهرها شد بسیار حائز اهمیت است.

رنجبر با اشاره به اینکه این طرح از ساعت ۱۲ روز دوشنبه آغاز شده و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ادامه دارد، تصریح کرد: از آغاز اجرای این طرح براساس آمار ارائه شده تا کنون ۸۰۰ خودرو توسط پلیس بازگردانده و حدود ۴۰ خودرو هم مشمول جریمه ۵۰۰ هزار تومانی شدند.

وی خاطر نشان کرد: معتقدم اجرای این طرح به تنهایی کافی نیست بلکه مستلزم اجزای دیگری برای کنترل ها است که باید به صورت کامل در تمامی استان ها اجرا شود تا ترددها کاهش یابد.

فرماندار کرمانشاه بیان داشت: هدف دیگر تذکر به مردم به منظور کاهش مسافرت ها در این ایام کرونایی است.

رنجبر با بیان اینکه وضعیت بیماری کرونا وضعیت خوبی نیست، گفت: تا کنون بیش از ۱۹ هزار نفر در شهرستان کرمانشاه به کرونا مبتلا شدند و تعداد فوتی ها هم روز به روز در حال افزایش است و در این راستا همه مردم باید رعایت کنند در غیر این صورت دچار مشکلات حادتری می شویم.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها