سرویس: اجتماعی کد خبر: 401764 09:56 - 1399/08/17

رییس اتاق اصناف شهرستان پاوه:

اعمال محدودیت ها فقط برای بازاریان است و هیچ نهاد دیگری رعایت نمی کند/ حضور مسافران و گردشگران در پاوه

اعمال محدودیت ها فقط برای بازاریان است و هیچ نهاد دیگری رعایت نمی کند/ حضور مسافران و گردشگران در پاوه

مرصاد نیوز: رییس اتاق اصناف شهرستان پاوه از اعمال محدودیت ها تنها برای بازاریان و عدم همراهی و مساعدت با اصناف شهرستان پاوه توسط مسئولین اظهار گله مندی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،رییس اتاق اصناف شهرستان پاوه در گفتگو با خبرنگار هزار ماسوله اظهار داشت: بنا به مصوبه ستاد کرونا هم اکنون اصناف شهرستان پاوه تعطیل هستند و هرکدام اگر در مدت زمان کوتاهی واحد صنفی خود را باز کنند، پلمپ خواهند شد.

بهروز شفیعی افزود: این در حالی است که هیچ نهاد دیگری پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند.

وی گفت: حضور مسافران و گردشگران در پاوه، تجمع مردم در کنار دست فروشان در میدان فرمانداری بدون رعایت شیوه نامه های بهداشتی، تجمع کارگران فصلی بدون رعایت پروتکل بهداشتی و ورود کولبران شهرستانهای اطراف به پاوه از مواردی است که شاهد آن هستیم اما تنها مصوبه تعطیلی برای بازاریان خواهد بود.

وی گفت: دولت دستور تعطیلی را صادر کرده است اما بازاریان گرفتار چک و بدهکاری اجناس و اجاره های خود هستند و با تلاش فرمانداری در انتقال مطالبات و خواسته های بازاریان به بالا متاسفانه تاکنون هیچ پاسخی را مبنی بر مساعدت به بازاریان دریافت نکرده ایم.

شفیعی گفت: ما بخاطر رعایت سلامت شهروندان همراه قانون هستیم اما در مقابل انتظار داریم دیگران نیز با بازاریان همراه باشند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها