سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 401825 16:56 - 1399/08/18

فرماندار سنقروکلیایی مطرح کرد؛

هیچگونه کمبودی در تامین کالاهای اساسی وجود ندارد/ نظارت بر بازار سنقر با دقت نظر بیشتری انجام گیرد

هیچگونه کمبودی در تامین کالاهای اساسی وجود ندارد/ نظارت بر بازار سنقر با دقت نظر بیشتری انجام گیرد

مرصاد نیوز: فرماندار سنقروکلیایی با بیان اینکه کمبودی در تامین کالاهای اساسی در سطح شهرستان وجود ندارد , گفت: نظارت ها باید تشدید و به صورت مستمر در سطح شهرستان انجام گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،غلامرضا مرتضوی صبح امروز در چهارمین نشست کارگروه تنظیم بازار سال ٩٩ که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد, اظهار داشت: تیم های بازرسی متشکل از کارشناسان شبکه بهداشت و درمان، صنعت و معدن و اتاق اصناف در سطح شهرستان فعال هستند که جلساتی در روز های گذشته به صورت مستمر به جهت افزایش نظارت ها و هماهنگی های مربوطه تشکیل شده است. 

فرماندار سنقروکلیایی ضمن تقدیر از همکاری خالصانه اصناف شهرستان در اجرای تصمیمات ستاد مدیریت کرونا بیان داشت : در طول یک ماه گذشته بیش از ۶٠٠ مورد بازرسی در سطح بازار توسط تیم بازرسی انجام گرفته و ۴٣ پرونده برای متخلفین تشکیل و به تعزیرات حکومتی معرفی شده اند. 

وی افزود : خوشبختانه تا به این لحظه کمبودی در تهیه و تامین کالاهای اساسی در سطح بازار وجود نداشته اما با توجه به شیوع ویروس کرونا در برخی از مواقع در توزیع کالاها تجمعاتی مقطعی و محدود ایجاد شد که با همکاری مردم و حضور کارشناسان تیم های بازرسی رفع گردید.

وی اظهار داشت: چرخه تولید در تمامی زمینه ها به صورت زنجیره ای به هم متصل هستند و اجرای تحریم های ظالمانه بر علیه کشور ما و از طرفی هم قاچاق، بی تاثیر بر این چرخه نیست و بی شک سختی هایی را هم برای جامعه و مردم به همراه دارد. 

مرتضوی افزود : ممنوعیت حمل دام به سایر شهرها در سطح شهرستان با نظارت دقیق نیروی انتظامی و دامپزشکی در حال اجرا است و بدون مجوز اداره دامپزشکی حمل دام قاچاق محسوب می شود و با متخلفین برخورد قضایی خواهد شد. 

فرماندار سنقروکلیایی همچنین ضمن تاکید تشدید و استمرار نظارت بر قیمت ها و اجرای پروتکل های بهداشتی از مردم خواست همراهی و همکاری بیشتر و جدی تری را با تصمیمات ستاد کرونا به جهت حفظ سلامت جامعه داشته باشند.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها