سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 402046 12:05 - 1399/08/24

دبیر هیات فوتبال استان کرمانشاه در گفتگو با مرصاد؛

تایید صلاحیت 6 نفر برای انتخابات هیات فوتبال کرمانشاه/ زمان برگزاری را فدراسیون فوتبال مشخص خواهد کرد

تایید صلاحیت 6 نفر برای انتخابات هیات فوتبال کرمانشاه/ زمان برگزاری را فدراسیون فوتبال مشخص خواهد کرد

مرصاد نیوز: دبیر هیات فوتبال استان کرمانشاه از تایید صلاحیت ۶ نفر برای حضور در انتخابات هیات فوتبال خبر داد و گفت: زمان برگزاری انتخابات را فدراسیون فوتبال مشخص خواهد کرد.

طیب صفری در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد با اشاره به برگزاری انتخابات هیات فوتبال استان، اظهار داشت: اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده از سوی حراست به ما اعلام شده است و در این راستا اسامی افراد مورد تایید به فدراسیون فوتبال ارجاع داده شده است.

دبیر هیات فوتبال استان کرمانشاه افزود: ۶ نفر برای حضور در انتخابات هیات فوتبال تایید صلاحیت شده اند و به محض اعلام زمان، انتخابات برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به محدودیت های به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا در برگزاری این انتخابات تصریح کرد: زمان اولیه برگزاری انتخابات هیات فوتبال استان کرمانشاه چهارم تا بیست و چهارم آبان ماه اعلام شد که با توجه به شرایط کرونایی و نیز تاخیری که در اعلام اسامی افراد تایید صلاحیت شده به وجود آمد، در زمان مقرر انتخابات برگزار نشد.

صفری خاطر نشان کرد: برنامه پیشنهادی ما برگزاری انتخابات طی یکم تا دهم آذرماه است ولی در نهایت زمان برگزاری را فدراسیون فوتبال مشخص خواهد کرد که امیدواریم هر چه زودتر اعلام شود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها