سرویس: ورزشی کد خبر: 402095 17:34 - 1399/08/25

رئیس هیات تیراندازی استان کرمانشاه در گفتگو با مرصاد:

درصدد راه اندازی هیات های شهرستانی هستیم/ هزینه سنگین خرید سلاح

درصدد راه اندازی هیات های شهرستانی هستیم/ هزینه سنگین خرید سلاح

مرصاد نیوز: رئیس هیات تیراندازی استان کرمانشاه گفت: درصدد راه اندازی هیئت های شهرستانی هستیم که در این زمینه با عدم وجود سلاح های ورزشی مواجهیم.

آرش نیک بخت در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد با بیان اینکه شیوع کرونا موجب به وجود آمدن محدودیت در فعالیت های این رشته ورزشی شده است، اظهار داشت: هییت تیراندازی استان کرمانشاه از بهترین سالن های غرب کشور را دارد و بهترین پتانسیل ها را در این رشته ورزشی داریم اما متاسفانه تجهیزات لازم و مورد نیاز را نداریم.

رییس هیئت تیراندازی استان کرمانشاه افزود: حدود هشت سال است نتوانستیم تجهیزات مورد نیاز تیراندازی را خریداری کنیم و مسئولان هم از این رشته ورزشی حمایت نمی کنند.

این مسئول با بیان اینکه تیراندازی از رشته های پایه و پرمدال المپیک است، خاطر نشان کرد: در بیشتر کشورهای دنیا در ۵ رشته ورزشی بیشترین سرمایه گذاری می شود که تیراندازی یکی از این رشته ها است و می توان با سرمایه گذاری بر روی آن موفقیت های زیادی را کسب کرد.

رییس هیئت تیراندازی استان کرمانشاه با بیان اینکه به علت کمبود تجهیزات و امکانات مناسب در هییت تیراندازی استان نمی توانیم مقام هایی را کسب کنیم، ادامه داد: امیدهای زیادی در این رشته ورزشی داریم که بتوانند مدال آور المپیک باشند.

نیک بخت گفت: درصدد راه اندازی هیئت های شهرستانی هستیم که در این زمینه با عدم وجود سلاح های ورزشی مواجهیم که اگر این امکانات در اختیار آنها قرار داده شود از نظر ظرفیت های دیگر از جمله سالن های ورزشی مشکلی وجود ندارد.

این مسئول خاطر نشان کرد: هر قبضه سلاحی که باید خریداری شود حدود ۷۰ تا ۸۰ میلیون تومان است که هزینه سنگینی برای هیئت تیراندازی استان در پی دارد در حالی که هیچ گونه درآمدی نداریم.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها