سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 402126 17:40 - 1399/08/26

سرپرست تالار بورس کرمانشاه در گفتگو با مرصاد:

۶۰۴هزار نفر در کرمانشاه کد بورسی دارند/ نیاز به مراجعه حضوری به کارگزاری ها و شرکت بورس نیست

۶۰۴هزار نفر در کرمانشاه کد بورسی دارند/  نیاز به مراجعه حضوری به کارگزاری ها و شرکت بورس نیست

مرصاد نیوز: سرپرست تالار بورس کرمانشاه گفت: در حال حاضر تعداد سهام دارانی که در بورس هستند وکد بورسی دارند ۶۰۴هزار نفر در کل استان کرمانشاه است.

به گزارش سرویس بازار و اقتصاد شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، چند ماهی است که بورس به یکی از مهم ترین اخبار اقتصادی کشور تبدیل شده است. قرمز و یا سبز شدن آن به سرعت در رسانه ها منتشر می شود و به آن واکنش رسانه ای داده می شود و مسئولین هم در خصوص آن اظهار نظر می کنند.

هر چند که بورس در کشور دوران پر فراز و نشینی را در چند ماه گذشته پشت سر گذاشته اما هنوز طرفداران خاص خود را دارد. در این میان در شهر کرمانشاه نیز همانند دیگر نقاط کشور، بورس مورد استقبال قرار گرفته است.

در همین خصوص محمد بهمن سرپرست تالار بورس کرمانشاه در گفتگویی که با خبرنگار بازار و اقتصاد مرصاد داشت، میزان مشارکت کرمانشاهیان و حجم معاملات بورسی در کرمانشاه را تشریح کرد.

محمد بهمن در گفتگو با مرصاد اظهار داشت: از ابتدای سال ۹۹ تاکنون حدود ۵۶۰ هزار کد بورسی برای مردم کرمانشاه صادر کرده ایم که علت این  رونق بازار و موضوع سهام عدالت بود.

سرپرست تالار بورس منطقه ای کرمانشاه گفت: در حال حاضر تعداد سهام دارانی که در بورس هستند وکد بورسی دارند ۶۰۴هزار نفر در کل استان است و پیش بینی ما هم این است با توجه به ورود سهام شرکت سرمایه گذاری استان کرمانشاه به بورس که سهام عدالت افرادی است که روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند و افراد برای خرید وفروش سهمشان بایستی کد بورسی دریافت کنند، با رونق گرفتن بازار و معامله این سهم در بازار، حدود ۵۰۰هزار نفر دیگر هم برای دریافت کد بورسی مراجعه کنند.

وی افزود: حجم معاملات مردم استان کرمانشاه در بازار بورس طی هفت ماه ابتدایی سال ۱۳۹۹ حدود بیست هزار میلیارد تومان بوده است.

بهمن ضمن تاکید بر اینکه با توجه به مصوبات ستاد کرونا دیگر نیاز به مراجعه حضوری به کارگزاری ها و شرکت بورس نیست، بیان کرد: همه ی کارها بسترش آماده شده و افراد می توانند با مراجعه به سایت شرکت های کارگزاری تمامی مراحل را به صورت اینترنتی انجام دهند و هر جا هم با مشکل روبرو شدند، شماره تماس بورس و کارگزاری ها موجود است و می توانند کارها را به صورت تلفنی انجام دهند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها