سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 402324 15:01 - 1399/09/01

طی حکمی از سوی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه؛

سرپرست اداره راهداری شهرستان سنقروکلیایی معرفی شد

سرپرست اداره راهداری شهرستان سنقروکلیایی معرفی شد

مرصاد نیوز: مراسم معارفه سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سنقروکلیایی و تقدیر از زحمات جواد فرحناکی رئیس پیشین این اداره با حضور فرماندار شهرستان و معاون مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در دفتر فرمانداری سنقر برگزار گردید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد طی حکمی از سوی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه مهدی دبیریان به عنوان سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان سنقروکلیایی منصوب شد.

 مراسم معارفه سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای این شهرستان و تقدیر از زحمات جواد فرحناکی رئیس پیشین این اداره با حضور فرماندار سنقروکلیایی و معاون مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در دفتر فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

لازم به ذکر است جواد فرحناکی رئیس پیشین این اداره پس از ٨ سال مدیریت در اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سنقروکلیایی به افتخار بازنشستگی نایل گردید. 

مهدی دبیریان سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سنقروکلیایی دارای مدرک کارشناسی ارشد مکانیک و اصالتا اهل شهرستان سنقروکلیایی و همچنین دارای سابقه فعالیت در این اداره را در کارنامه خود دارد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها