سرویس: اجتماعی کد خبر: 402432 05:18 - 1399/09/04

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با مرصاد:

مرغ از سفره قشر متوسط جامعه هم پر کشیده است/ بعید نیست وزیر جهاد کشاورزی استیضاح شود

مرغ از سفره قشر متوسط جامعه هم پر کشیده است/ بعید نیست وزیر جهاد کشاورزی استیضاح شود

مرصاد نیوز: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت : دور از انتظار نیست که وزیر جهاد کشاورزی به دلیل بی تدبیری بازار مرغ که فشار جدی بر مردم وارد شده است،‌ استیضاح شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا در گفتگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت: با توجه به شرایط افزایش قیمت بازار مرغ، متأسفانه وزارت جهاد کشاورزی در تأمین نهادهای دامی به نوعی نتوانسته است رسالت خود را انجام دهد.

وی در ادامه افزود: این امر موجب افزایش قیمت مرغ شد، به گونه ای که حقیقتا سرسام آور است و با این شرایط، مرغ نه تنها از سفره قشر پایین بلکه از سفره قشر متوسط جامعه هم پر کشیده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان داشت: با توجه به شرایط موجود، تدابیری نیازمند است که در واقع صادرات مرغ در سطح کلان و جابجایی آن از بین استانی ممنوعیت داشته باشد تا التهاباتی که بوجود آمده است، کاهش پیدا کند.

نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی ابراز داشت: وزارت جهاد کشاورزی از ذخایر استراتژیکی که دارد باید بازار را تأمین کند که این محصول در واقع در دسترس مردم با قیمت ارزان قرار بگیرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی کیا تصریح کرد: قطعاً در مجلس شورای اسلامی این موضوعات به جد در حال پیگیری است و حتی تا مرز استیضاح وزیر جهاد کشاورزی نیز پیش رفته است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: بعید نیست که وزیر جهاد کشاورزی  به دلیل این موضوع که یک نوع بی تدبیری است و فشار جدی بر مردم وارد شده است،‌ استیضاح شود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها