سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 402598 12:09 - 1399/09/08

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه:

دشمنان اسلام با ترور شخصیت های بزرگ و دانشمندان ما قصد دارند راه پیشرفت کشور را سد کنند

دشمنان اسلام با ترور شخصیت های بزرگ و دانشمندان ما قصد دارند راه پیشرفت کشور را سد کنند

مرصاد نیوز: امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: دشمنان اسلام با این اعمال قبیح و ترور شخصیت های بزرگ و دانشمندان ما قصد دارند راه پیشرفت کشور را سد کنند اما قطعاً با این کارها به جایی نمی رسند.

 ماموستا مُلا عبدالرحمن مرادی در گفتگو با خبرنگار مرصاد ضمن محکوم کردن ترور ناجوانمردانه و ظالمانه شهید محسن فخری‌زاده، اظهار داشت: بنده به عنوان امام جمعه اهل سنت کرمانشاه مانند سایر علمای اهل تسنن این حرکت مذبوحانه و وقیحانه استکبار جهانی و بخصوص صهیونیست را محکوم می‌کنم.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه افزود: این حرکت نشان از ضعف و ناتوانی دشمنان اسلام است که چشم دیدن علما، دانشمندان و پیشرفت ملت‌ ما را ندارند.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام با این اعمال قبیح و ترور شخصیت های بزرگ و دانشمندان ما قصد دارند راه پیشرفت کشور را سد کنند اما قطعاً با این کارها به جایی نمی رسند بلکه راه ما هموارتر خواهد شد و نام شهدای ما جاودان تر خواهد ماند.

ماموستا مرادی بیان داشت: بدون شک خون این شهدا که در این عرصه و عرصه های مشابه ریخته شد رنگین‌تر خواهد شد و در آینده نزدیک همین خون‌ها سبب عزت اسلام، مسلمین، مملکت اسلامی و نظام اسلامی خواهد شد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها