کد خبر: 402663 16:31 - 1399/09/09

نماینده مردم سنقروکلیایی:

مجلس انقلابی باید وکیل المله باشد نه وکیل الدوله/شاخص مجلس انقلابی، حل مشکلات معیشتی مردم است

مجلس انقلابی باید وکیل المله باشد نه وکیل الدوله/شاخص مجلس انقلابی، حل مشکلات معیشتی مردم است

مرصاد نیوز: حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا با بیان اینکه مجلس انقلابی باید وکیل المله باشد نه وکیل الدوله، گفت : شاخصه مجلس انقلابی باید به سمتی برود که حل مشکلات معیشتی مردم را در اولویت کار خود قرار دهد.

حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا در آستانه روز مجلس در گفتگو با خبرنگار مرصاد سنقر اظهار داشت : شاخصه مجلس انقلابی باید به سمتی برود که حل مشکلات معیشتی مردم را در اولویت کار خود قرار دهد.

وی با بیان اینکه مجلس انقلابی باید جایگاه نظارتی خود را تقویت کند تا دولت از مسیر انحراف پیدا نکند، افزود : مجلس انقلابی باید به سمتی برود که، قوانین مزاحم و قوانینی که تعارض دارد را حذف کند.

نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی در ادامه بیان کرد : مجلس انقلابی باید به سمتی برود که تسهیل و تسهیل گری را در قوانین ایجاد کند که موجب رونق کسب و کارها شود.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی کیا ابراز داشت : مجلس انقلابی باید مدیران پاکدست و با شهامت داشته باشد و در قانون گذاری باید تلاش کنیم به سمتی حرکت کنیم که با قوانین، مشکلات جامعه برطرف شود.

رئیس کمیته نفت، گاز و پتروشیمی مجلس شورای اسلامی بیان داشت : مجلس انقلابی مخصوصا می‌تواند بودجه را هدفمند کند و این مجلس هر چقدر ما را از نفت مبرا و وابستگی ما را کمتر کند به نفع کشور و نظام خواهد بود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان تاکید داشت : مجلس باید وکیل المله باشد نه وکیل الدوله که این امر از شاخصه های مجلس انقلابی است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها