سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 402703 14:56 - 1399/09/10

رئیس اداره بهزیستی شهرستان صحنه:

اورژانس اجتماعی با ورود به موقع در بحران‌ها مانع وقوع آسیب‌ها می شود

اورژانس اجتماعی با ورود به موقع در بحران‌ها مانع وقوع آسیب‌ها می شود

مرصاد نیوز: رئیس اداره بهزیستی شهرستان صحنه گفت: اورژانس اجتماعی با ورود به موقع در بحران‌ها از وقوع بسیاری از آسیب‌ها جلوگیری و از تبدیل شدن بسیاری از اتفاقات به آسیب یا بحران جلوگیری می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد حسین ادیبان در گفتگو با امروله، به تشریح وضعیت و وظایف اورژانس اجتماعی پرداخت و گفت: اورژانس اجتماعی بیش از همه به خشونت‌دیدگان خانگی از جمله کودکان آزار دیده، همسران آزار دیده، سالمندان آزار دیده و معلولین آزار دیده، افرادی که قصد خودکشی دارند یا اقدام به خودکشی کرده‌اند و خانواده آنان، دختران و پسران فراری از منزل، زنان و دختران در معرض آسیب اجتماعی یا آسیب دیده اجتماعی می‌پردازد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان صحنه گفت: مردم از طریق تماس با شماره ۱۲۳ می توانند از خدمات رایگان مرکز اورژانس اجتماعی بهره مند شوند. 

ادیبان خاطر نشان کرد: گستردگی و افزایش آسیب‌های اجتماعی موضوعی است که در طیف‌های مختلف جامعه وجود دارد و نمی‌توان بخشی از جامعه را مستثنا از مقوله آسیب‌های اجتماعی دانست.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان صحنه  گفت: اورژانس اجتماعی با ورود به موقع در بحران‌ها از وقوع بسیاری از آسیب‌ها جلوگیری و از تبدیل شدن بسیاری از اتفاقات به آسیب یا بحران جلوگیری می‌کند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها