سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 402744 15:52 - 1399/09/11

فرماندار شهرستان سنقروکلیایی:

تحقق نتیجه و پیشبرد اهداف در طرح شهید سلیمانی لازمه همدلی همگانی است

تحقق نتیجه و پیشبرد اهداف در طرح شهید سلیمانی لازمه همدلی همگانی است

مرصاد نیوز: فرماندار سنقروکلیایی گفت: رسیدن به نتیجه مطلوب، تحقق و پیشبرد اهداف در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی تنها  با همدلی همگانی امکان پذیر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد و به نقل از سهیل سنقر، غلامرضا مرتضوی در جلسه هماهنگی اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی که با حضور مسئولین در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، گفت: کمیته های تخصصی و کارشناسان این طرح اکنون در جهت غربالگری افراد در سطح شهرستان فعال هستند و اقدامات خوبی تاکنون انجام گرفته است.

وی افزود: در این طرح افراد و تیم هایی که به درب منازل مراجعه می‌کنند دارای کارت شناسایی معتبر و از جانب شبکه بهداشت و درمان، بسیج، هلال‌احمر هستند.

فرماندار سنقروکلیایی گفت: از اهداف اصلی این طرح شناسایی سریعتر مبتلایان به کرونا و قرنطینه هوشمند است که تحقق آن تنها در سایه همدلی و همکاری مردم امکان پذیر است.

رئیس قرارگاه شهید سلیمانی در شهرستان سنقروکلیایی خاطر نشان کرد: تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان هم اکنون در اجرای این طرح فعال و پای کار هستند.

وی در ادامه توجه به معیشت مردم در کنار اجرای طرح مذکور را ضروری دانست و افزود: در راستای تامین نیازهای معیشتی خانواده های شناسایی شده مبتلا به کرونا بسته های معیشتی توسط سپاه و کمیته امداد در نظر گرفته شده است که توزیع خواهد گردید.

این مسئول خاطر نشان کرد: جمع آوری و توزیع تمامی کمک های معیشتی در سطح شهرستان توسط خیرین و ارگان های ذیربط را در جهت تامین نیاز های خانواده های شناسایی شده، در این طرح مشخص و در این راستا اجرا خواهد شد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها