سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 402753 19:44 - 1399/09/11

بازدید قرار گاه عملیاتی مقابله با کرونای شهرستان پاوه با برخی از مسئولین

بازدید قرار گاه عملیاتی مقابله با کرونای شهرستان پاوه با برخی از مسئولین

مرصاد نیوز: تیم بازرسی قرار گاه عملیاتی مقابله با کرونای شهرستان پاوه از ادارات خدمات رسان بازدید و چگونگی رعایت پروتکلهای بهداشتی را بررسی کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از هزارماسوله ،  تیم بازرسی، نظارت و پایش قرار گاه عملیاتی مقابله با کرونای شهرستان پاوه متشکل از نمایندگان فرمانداری ، بهداشت، تعزیرات، هلال احمر، دامپزشکی از ادارات خدمات رسان شهرداری، آب و فاضلاب ، شرکت گاز و بررسی چگونگی رعایت پروتکلهای بهداشتی در این دستگاههای خدمتگذار با توجه به فراوانی آمار مراجعین به این ادارات بازدید کردند.

 با افزایش بازدیدهای مستمر تیم پایش و نظارت و هم چنین انجام سایر کنترلها توسط دیگر تیم های وابسته به قرار گاه عملیاتی مقابله با کرونا در شهرستان ، گسترش و شیوع بیماری کرونا  خوشبختانه فروکش کرده است؛ اما قرار گاه عملیاتی مقابله با کرونای شهرستان همچنان از شهروندان پاوه درخواست کرده که پروتکلهای بهداشتی را با جدیت رعایت کنند.

کارشناسان بهداشت معتقد هستند در صورت عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی در هفته های آینده با توجه به کاهش محسوس دما امکان شیوع مجدد و حتی خطرناک کرونا در کشور وجود دارد.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها