سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 402889 09:27 - 1399/09/16

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در گفتگو با مرصاد:

دانشجویان پرچمداران عدالت خواهی و مبارزه با ظلم و فساد هستند

دانشجویان پرچمداران عدالت خواهی و مبارزه با ظلم و فساد هستند

مرصاد نیوز: عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه اظهار داشت‌: دانشجویان پیش قراولان، پرچمداران عدالت خواهی و مبارزه با ظلم و فساد هستند.

حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا در گفتگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت‌: دانشجویان پیش قراولان، پرچمداران عدالت خواهی و مبارزه با ظلم و فساد هستند.

نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی بیان داشت: امروز دانشجویان مسلمان چشم بینای هر نظام عدالت خواه و آزادیخواهی هستند.

وی ادامه داد: در گام دوم انقلاب عدالت‌خواهی، شفافیت، کار جهادی و انقلابی، استکبار ستیزی و ولایت مداری مطالبه اصلی جوان انقلابی، فکور، پرتوان و پرتلاش امروزی است.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی کیا ابراز داشت: جوان انقلابی، گام به گام برای پیشبرد نظام و اهداف نظام اسلامی تلاش می کند، جوان انقلابی بر اساس گام دوم انقلاب که مد نظر مقام معظم رهبری است از تنبلی و توقف بیزار است.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه بیان کرد: جوان انقلابی تحت تأثیر رسانه‌های غربی قرار نمی گیرد، جوان انقلابی مد نظر مقام معظم رهبری بر اساس سیاست های نظام رفتار می کند و سیاست‌های کلان نظام اسلامی پیشرفت و عدالت خواهی در آن نهفته است.

نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی تصریح کرد: جوان انقلابی سیاست هایی که مبتنی بر اسلامیت نظام است، سیاست های که مبتنی بر جمهوریت نظام است و سیاست‌هایی که اعتلای ملت ایران را در نظر دارد دنبال می کند.

وی در پایان ابراز داشت: جوان انقلابی از جوسازی ها و توطئه های خائنانه دشمن نمی هراسد، دشمن هراسی به دل ندارد و شهادت طلبی را نهایت آمار و آرمان خود می داند و بر اساس گام دوم انقلاب، انقلابی تلاش می‌کند که کشور به سمت ترقی، پیشرفت و عدالت حرکت کند و خودش هم در این مسیر بیش از بقیه تلاش خواهد کرد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها