سرویس: فرهنگ و هنر کد خبر: 402927 00:34 - 1399/09/17

تداوم واکنش ها به بی حرمتی به تکیه سیدالشهدا(ع)

حسینی کیا: دستگاه قضا با سرعت و قدرت احکام قاطعی را صادر کند

حسینی کیا: دستگاه قضا با سرعت و قدرت احکام قاطعی را صادر کند

مرصاد نیوز: نایب رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس گفت: امیدواریم دستگاه قضا ورود جدی کند و با سرعت و قدرت احکام قاطعی را صادر کند که کسی جرات نکند حریم شکنی کند.

حجت الاسلام سیدجواد حسینی کیا در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: تصاویری که در فضای مجازی در خصوص تکیه معاون الملک منتشر شده نشان از این دارد که برخی به دنبال اباحه گری و بی حیایی در جامعه هستند.

وی افزود: دستگاه قضایی و مجموعه های امنیتی و اطلاعاتی موظف به پیگیری و برخورد با این موضوع هستند.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: درخواست مجمع نمایندگان از دستگاه قضا و مسئولین اطلاعاتی و امنیتی این است که با کسانی که بخواهند بی حیایی و اباحه گری را ترویج دهند، برخورد کند.

وی با بیان اینکه این موضوع ضعف دستگاه های مرتبط با این مجموعه است و نشان از این دارد که رسالت خودشان را رها کرده اند و نظارتی بر مجموعه های خودشان ندارند، افزود: قطعا از وزرای مربوطه سوال خواهیم کرد تا با مسئولینی که بی کفایتی به خرج داده اند برخورد لازم صورت بگیرد.

وی افزود: مجمع نمایندگان نسبت به ارزش های انقلاب اسلامی‌ کوتاه نخواهد آمد و هیچ چیز را وجه المصالحه قرار نخواهد داد.

رسالت فرزندان امام این است که با هر نوع اباحه گری برخورد جدی کنند

نایب رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس گفت: رسالت فرزندان امام این است که با هر نوع اباحه گری برخورد جدی کنند و امیدواریم دستگاه قضا ورود جدی کند و با سرعت و قدرت احکام قاطعی را صادر کند که کسی جرات نکند حریم شکنی کند.

این نماینده مجلس افزود: جرم این ها به مراتب از کسانی که بعدا بخواهند این کار را بکنند، سنگین تر خواهد بود لذا ما نباید بگذاریم حریم ها و ارزش هایی که مردم برای آن ها خون داده اند شکسته بشود.

پشت پرده سازمان های جاسوسی دنیا قرار دارد 

حسینی کیا با بیان اینکه قطعا به نظر می رسد پشت پرده سازمان های جاسوسی دنیا قرار دارد تا برخی جوانان کم سن و سال بدون اطلاعات دینی را آلوده این مسائل کرده باشند، افزود: امیدواریم دستگاه های فرهنگی، اطلاعاتی و امنیتی ورود کنند و مسئولین ارشد استان پاسخگو باشند که چرا نظارتشان مناسب نبوده است که در زیر مجموعه آن ها چنین مشکلاتی به وجودآمد.

وی تاکید کرد: مجمع نمایندگان هم از طریق بعد نظارتی خودش این موضوع را پیگیری می کند.

وی خطاب به قشر مذهبی جامعه که از این اقدام آزرده خاطر شده اند، گفت: قطعا حضور و غیرت دینی آن ها پیام محکمی را به دیگران خواهد داد که اگر گستاخی و از این اشتباهات کنند، مردم منتظر مسئولین نخواهند ماند و  وظیفه شرعی خودشان را انجام خواهند داد. این همه شهید داده شده است که برخی بیایند بی حیایی کنند؟ 

حسینی کیا خاطر نشان کرد: به نظرم باید مسئولین دستگاه قضا، امنیتی و اطلاعاتی و نهادهای انقلابی پای کار بیایند و محکم از ارزش ها دفاع کنند.

وی در پایان گفت: باید به مردم و بزرگوار و عاشقان اباعبدالله (ع) بابت این حرکت تسلیت گفت و هم از ابراز خشمشان نسبت به این موضوع آفرین گفت.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها