سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 403581 18:02 - 1399/10/04

با حضور جمعی از مسئولین؛

برنامه‌های دهه بصیرت و میثاق با ولایت در سنقروکلیایی اعلام شد

برنامه‌های دهه بصیرت و میثاق با ولایت در سنقروکلیایی اعلام شد

مرصاد نیوز: جلسه هماهنگی بزرگداشت سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و دهه بصیرت و میثاق با ولایت در سنقروکلیایی برگزار و برنامه های این ایام تبیین شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،جلسه هماهنگی بزرگداشت سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و دهه بصیرت و میثاق با ولایت در سنقروکلیایی برگزار و  برنامه های این ایام تبیین شد.

فرماندار سنقروکلیایی در این جلسه ضمن گرامیداشت این ایام بر لزوم اهمیت و جایگاه این مناسبت ها از تاریخ ٩ تا ١٩ دی ماه تاکید کرد و افزود: در این شرایط شیوع بیماری کرونا و اجرای محدودیت ها، برنامه های گرامیداشت این ایام در شهرستان با محوریت رسانه ها، فضای مجازی و همچنین آذین بندی و فضاسازی سطح شهر انجام خواهد شد. 

مرتضوی افزود: تنها در صورت تغییر شرایط و طبق نظر کارشناسان بهداشت و درمان میتوانیم مراسمات را به صورت حضوری برگزار کنیم.

فرماندار سنقروکلیایی در ادامه دهه بصیرت را به عنوان تاریخ ماندگار در تقویم کشور یاد کرد و افزود: ایام الله دهه بصیرت شامل مناسبت های حماسه ٩دی، اولین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، حمله شجاعانه موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه عین الاسد، اربعین ترور دانشمند هسته ای کشور شهید محسن فخری زاده، سالگرد قیام مردم قم در ۱۹ دی ماه سال ۱۳۵۶ و مهمتر از همه، همزمانی این دهه با ایام فاطمیه است.

مرتضوی اظهار داشت: نامگذاری این ایام به نام «دهه بصیرت و میثاق با ولایت» انجام گرفته و شعار محوری «بصیرت فاطمی، ولایتمداری، مقاومت علوی» برای آن انتخاب شده است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها