سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 403658 19:47 - 1399/10/06

نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی:

شهید سلیمانی اسطوره ای ماندگار در دل تاریخ است

شهید سلیمانی اسطوره ای ماندگار در دل تاریخ است

مرصاد نیوز: نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی با بیان اینکه سردار سلیمانی اسطوره ای ماندگار در دل تاریخ است گفت : شهید سلیمانی یک شهید جهانی است، چون جهانی فکر می‌کرد و دنبال ایجاد مقدمات ظهور امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف بود.

حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا در گفتگو با خبرنگار  مرصادنیوز ، اظهار داشت: سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی یک الگویی برای جامعه اسلامی ما بود، الگو در مدیریت جهادی، الگو در اخلاص و برای خدا کار کردن و نهراسیدن در مقابل دشمن، شهید سلیمانی هیچ وقت به دشمن اعتماد نداشت.

وی ادامه داد: شهید سلیمانی تمام تلاش خود را انجام داد که دشمن را از جامعه اسلامی بیرون کند و برای این امر جان خود را در کف دست نهاد، شهید سلیمانی یک فرد انقلابی، جهادی، مخلص و مجاهدی بود که مسئولین ، مدیران و نسل آینده ما باید از ایشان الگو برداری کنند.

نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی ابراز داشت: شهید سلیمانی هیچوقت از کمبود امکانات و موانعی که پیش روی ایشان بود سخن نمی گفت و همیشه می گفتند به لطف الهی و توکل بر خدا و ولایت مداری در واقع مشکلات حل خواهد شد این چنین مدیرانی نظام اسلامی را پیش برده اند و پیش خواهند برد.

وی بیان کرد: شاید قرن ها بگذرد تا تاریخ فرد دیگری مثل شهید سلیمانی را به جامعه تحویل دهد، ایران اسلامی ظرفیت این را دارد که با تأسی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب و همچنین الگوگیری از قرآن کریم و اهل بیت علیهم السلام جوانان ما در مسیر شهید سلیمانی حرکت کنند و انتهای آن مسیر بشود پرورش جوانانی برومند همانند شهید سلیمانی، شهید فخری زاده و جوانان رشیدی که در جنگ تحمیلی در انقلاب اسلامی خوش درخشیدند و نام آنها بلندآوازه و در تاریخ ماند.

حجت الاسلام حسینی کیا با بیان اینکه سردار سلیمانی اسطوره ای ماندگار در دل تاریخ است خاطر نشان کرد: شهید سلیمانی یک شهید جهانی است، چون جهانی فکر می‌کرد و دنبال ایجاد مقدمات ظهور امام زمان (عج) بود، نامش هم جهانی شد و جهانی ماند و این در حالیست که بدستور ترامپ بدترین و کثیف ترین فرد تاریخ به شهادت رسید، خوشا به سعادت شهید سلیمانی که در تاریخ جاودانه و ماندگار شد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها