سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 403747 08:31 - 1399/10/09

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه:

نهم دیماه نماد بصیرت و حمایت مردم از ولایت است

نهم دیماه نماد بصیرت و حمایت مردم از ولایت است

مرصاد نیوز: رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: در روز نهم دیماه ملت بصیر و ولایتمدار با عزت و اقتدار به میدان آمدند تا به دنیا ثابت کنند که ملت پای ولایت، انقلاب و ارزشها ایستاده است و سر سوزنی از آرمانهای خود کوتاه نخواهد آمد.

حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا در گفتگو با مرصاد اظهار داشت: در روز نهم دیماه ملت بصیر و ولایتمدار با عزت و اقتدار به میدان آمدند تا به دنیا ثابت کنند که ملت پای ولایت، انقلاب و ارزشها ایستاده است و سر سوزنی از آرمانهای خود کوتاه نخواهد آمد.

وی بیان داشت: این مردم همان مردمی هستند که از جان و مال خود در جنگ تحمیلی گذشتند امروز هم در این شرایط سخت تحریم های اقتصادی ظالمانه و بحران کرونا و مشکلات معیشتی، ذره ای از آرمانهای امام راحل و منویات مقام معظم رهبری کوتاه نیامده و نخواهد آمد.

نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی در ادامه افزود: ملت یک صدا پشت سر نائب امام زمان (عج) توطئه های استکبار جهانی را بر هم خواهد زد و به یاری خدا خواب آشفته جدایی ملت از ولایت هیچ گاه تعبیر نخواهد شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه ابراز داشت: یقیناً بهترین مدال افتخار مردم در کلام گوهر بار رهبر فرزانه انقلاب اسلامی آمده است که فرمودند: مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی کیا در پایان خاطر نشان کرد: مردم و خصوصا جوانان ایران مسلما دنیا را مبهوت خود خواهند کرد، ضمن گرامی داشت حماسه نهم دیماه و تجدید میثاق با شهدای انقلاب اسلامی خود را سرباز و فدایی ولایت می دانیم و به آن افتخار می نماییم.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها