سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 404142 21:45 - 1399/10/18

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه:

نظام آمریکا یک نظام پوشالی است/افتراق داخلی منجر به فروپاشی آمریکا خواهد شد

نظام آمریکا یک نظام پوشالی است/افتراق داخلی منجر به فروپاشی آمریکا خواهد شد

مرصاد نیوز: رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با بیان اینکه نظام آمریکا یک نظام پوشالی است گفت : افتراق داخلی در آمریکا منجر به فروپاشی ایالات متحده آمریکا خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی کیا در گفتگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت : آشوب هایی اخیری که در آمریکا اتفاق افتاده است نشان از این است که نظام آمریکا یک نظام پوشالی است و دموکراتیکی که از آن دم می زنند همین است که می بینید.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با بیان اینکه حرکت های پوپولیستی ترامپ دیگر جواب نخواهد داد بیان داشت : اتفاقات اخیر در آمریکا نشان داد، دموکراتیکی که از آن دم می زنند تا لحظه ای است که برای منافع فردی و شخصی ثمری داشته باشد به آن پایبند هستند.

نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی در ادامه افزود : زمانی که در واقع قانون بخواهد آنها را به الزامی باز دارد و با منافعشان در تعارض باشد قطعاً جلوی قانون خواهند ایستاد، همانطور که اتفاقات اخیر نشان داد که با بی قانونی، هواداران ترامپ چگونه به کنگره آمریکا تعرض و ورود پیدا کردند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان داشت : امروز دنیا فهمید که مدعیان دموکراتیک و در رأس آنها رئیس جمهور آمریکا ، خود جزو بی قانون ترین افراد هستند و این نشان از آن است که در داخل آمریکا یک افتراقی و آتش زیر خاکستری بوجود آمده است به لطف خداوند ان شاءالله این اختلافات موجب فروپاشی آمریکا خواهد شد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها