سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 404514 18:59 - 1399/10/29

با حضور فرماندار شهرستان سنقروکلیایی؛

اعضای شورای آموزش و پرورش سنقروکلیایی تجلیل شدند

اعضای شورای آموزش و پرورش سنقروکلیایی تجلیل شدند

مرصاد نیوز : با حضور فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان سنقروکلیایی و مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش از اعضای این شورا در شهرستان تجلیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،غلامرضا مرتضوی در هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سنقروکلیایی که در سالن جلسات شهرداری سنقر برگزار شد، با تبریک هفته گرامیداشت شورای آموزش و پرورش گفت: برنامه های امسال شورا با شعار نگاه ملی و تحول منطقه ای در نظام تعلیم و تربیت بر نقش موثر و حائز اهمیت این شورا بر تعامل و وحدت و تاثیر گذاری آن بر رشد منطقه ای تاکید دارد.

وی افزود: در حوزه شناسایی آسیب های اجتماعی در شهرستان و بررسی و ارائه راهکارهای مربوطه اقدامات مثبتی از جمله اهدای جهیزیه به خانواده های بی بضاعت، تسهیلات و کمک های نهاد های حمایتی و... انجام شده که امیدواریم این کمک ها در آینده هم تداوم یابد.

فرماندار سنقروکلیایی در بخش دیگری از سخنان خود به روند رو به کاهش آمار بستری بیماران کرونایی در شهرستان خبر داد و گفت: همدلی میان مردم و مسئولین در کنترل کرونا تاثیرگذار بوده به گونه ای که آمار بالای بستری های گذشته امروز به تعداد ۵ نفر  در شهرستان رسیده است.

وی همچنین از مردم خواست تا با تداوم همکاری و همراهی خود، این روند کاهشی را ادامه و به عدد صفر برسانند.

فرماندار سنقروکلیایی افزود: خانواده ها بدانند که در ارتباط با بازگشایی مدارس و حضور دانش آموزان در مدارس شهرستان کاملا اختیاری بوده و تمامی اقدامات بر اساس تصمیمات ستاد ملی کرونا و کارشناسان این حوزه انجام خواهد شد.

در پایان این جلسه نیز به مناسبت گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش از اعضای این شورا در شهرستان با اهدا لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها