سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 404535 11:49 - 1399/10/30

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب:

جایگاه ویژه حضرت زهرا (س) باید برای جامعه به خوبی معرفی شود

جایگاه ویژه حضرت زهرا (س) باید برای جامعه به خوبی معرفی شود

مرصاد نیوز: امام جمعه شهرستان گفت: باید جایگاه ویژه حضرت زهرا (س) و فضیلت های آن حضرت را برای جامعه به خوبی معرفی و بیان کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، به نقل از بازی دراز مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) در جوار حرم احمدابن اسحاق(ره) با حضور امام جمعه، جمعی از مسئولین و مردم ولایتمدار و دوستداران اهل بیت (ع) در شهرستان سرپلذهاب برگزار شد.

امام جمعه سرپلذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این مراسم گفت: زنان مسلمان اگر بخواهد به رشد و تعالی برسند باید به دنبال الگوی متوازن باشند لذا حضرت فاطمه(س) در این راستا نقش مهم داشته و زنان می توانند در زندگی خود از درس های این بانوی بزرگوار بهره برند.

وی در ادامه گفت:معتقدیم حضرت فاطمه(س) الگویی است که قابلیت عملیاتی شدن را دارد اما متاسفانه غفلت ما امروز منجر به افزایش آمار دختران مجرد، کاهش ازدواج، افزایش طلاق و مانند آن شده است پس بنابراین باید با جدیت و معرفت و بصیرت بالایی به این موضوع بنگریم و برنامه ریزی کنیم.

امام جمعه شهرستان در ادامه گفت: باید جایگاه ویژه حضرت زهرا (س) و فضیلت های آن حضرت را برای جامعه به خوبی معرفی و بیان کنیم و در این زمینه برنامه ریزی کنیم که قطعا حول محور وحدت خواهد بود.

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها