سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 404536 11:56 - 1399/10/30

رئیس جهاد کشاورزی سرپلذهاب:

رویکرد برنامه‌های کمیته روستایی و عشایری دهه فجر در روستاها باید امیدآفرین باشد

رویکرد برنامه‌های کمیته روستایی و عشایری دهه فجر در روستاها باید امیدآفرین باشد

مرصاد نیوز: رئیس جهاد کشاورزی سرپلذهاب با اشاره به رویکرد برنامه های کارگروه روستایی و عشایری گفت: این کارگروه با توجه به رسالت خود در امید آفرینی در سطح نقاط روستایی و عشایری باید در دورافتاده ترین روستاها هم برنامه های خود را اجراء نماید و مردم روستاها را در برنامه های کارگروه مشارکت دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، به نقل از بازی دراز جلسه کارگروه کمیته روستایی و عشایری دهه مبارک فجر با حضور رئیس جهاد کشاورزی سرپلذهاب و اعضای کمیته روستایی و عشایری در محل دفتر مدیریت جهادکشاورزی این شهرستان برگزار شد.

اردشیر نورمحمدی در جلسه کمیته روستایی و عشایری دهه مبارک فجر ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیان کرد: شایسته آن است اهداف گام دوم انقلاب، جهش تولید و مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی در تمام برنامه های دهه مبارک فجر به نحو مطلوبی گنجانده شود و منعکس شود.

وی با اشاره به رویکرد برنامه های کارگروه روستایی و عشایری گفت: این کارگروه با توجه به رسالت خود در امید آفرینی در سطح نقاط روستایی و عشایری باید در دورافتاده ترین روستاها هم برنامه های خود را اجراء نماید و مردم روستاها را در برنامه های کارگروه مشارکت دهد.

وی تصریح کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا باید برگزاری برنامه ها طبق دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی باشد و لذا الزامیست که سلامت عموم مردم طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در اولویت قرار گیرد و در ادامه با همکاری دستگاه های اجرایی تلاش در جهت گرامیداشت تجدید بیعت با آرمان های امام راحل(ره )داشته باشیم.

در ادامه جلسه مصوبات کارگروه کمیته چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مصوب و جهت اجراء در ایام مبارک دهه فجر به ادارات مرتبط کارگروه ابلاغ شد.

شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای ۹۰ هزار تن جمعیت می باشد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها