سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 404540 13:45 - 1399/10/30

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری اسلام آبادغرب مطرح کرد:

اجرای عملیات خلع ید 110 هکتار از اراضی ملی در اسلام آبادغرب

اجرای عملیات خلع ید 110 هکتار از اراضی ملی در اسلام آبادغرب

مرصاد نیوز: رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری اسلام آبادغرب گفت: در حوزه استحفاظی شهرستان در سال جاری بالغ بر 80 هکتار بصورت یکجا خط تنسیق اجرا شده و بالغ بر 30 هکتار در مقیاس های کوچکتر خلع ید صورت گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، عباس قنبری در گفتگو با اسلام آبادخبر، اظهار داشت: در حوزه استحفاظی شهرستاناسلام آبادغرب در سال جاری بالغ بر 80 هکتار بصورت یکجا خط تنسیق اجرا شده و در مجموع بالغ بر 30 هکتار در مقیاس های کوچکتر خلع ید صورت گرفته است.

مدیر منابع طبیعی شهرستان اسلام آبادغرب افزود: تعدادی از زمین خواران شناسایی شده و پرونده ایشان به دستگاه قضایی ارجاع شده است، البته این موارد مربوط به سال های گذشته است که هرساله اقدام به تجاوز به حریم اراضی ملی نموده و  به زمین کشاورزی خود الحاق نموده اند.

 قنبری عنوان کرد: شهرستان اسلام آبادغرب 135 هزار هکتار اراضی ملی دارد که با توجه به گسترده بودن اراضی ملی شهرستان و محدودیت های بودجه و اعتباری، نقاط حساس جنگلی در طول سالیان گذشته و سال جاری در اولویت قرار گرفته و سالانه 20 تا 30 کیلومتر خط تنسیق اجرا می شود و امسال نیز تاکنون 20 کیلومتر خط تنسیق اجرا شده است.

وی ضمن تقدیر از همکاری دستگاه های قضایی و انتظامی شهرستان عنوان کرد: همکاری این عزیزان در حفاظت از اراضی ملی قابل تقدیر است و باعث دلگرمی همکاران ما شده است.

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها