سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 404544 15:06 - 1399/10/30

دادستان اسلام آبادغرب خبر داد:

دستگیری سارق مسلح در اسلام آبادغرب/ مالباختگان به پلیس آگاهی شهرستان مراجعه كنند

دستگیری سارق مسلح در اسلام آبادغرب/ مالباختگان به پلیس آگاهی شهرستان مراجعه كنند

مرصاد نیوز: دادستان شهرستان اسلام آبادغرب از دستگیری سارق مسلح در شهرستان خبر داد و گفت: مالباختگان به پلیس آگاهی مراجعه كنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،   سید سجاد ملایری  در گفتگو با  خبرنگار اسلام آبادخبر، اظهارداشت: در پی اطلاعات بدست آمده در خصوص سرقت و زورگیری مسلحانه از شهروندان شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار دادستانی و پلیس انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب قرار گرفت.

دادستان  اسلام آبادغرب افزود: با نظارت و هماهنگی دادستان و پلیس آگاهی شهرستان در یک عملیات ضربتی توسط پلیس آگاهی اسلام آبادغرب یک  شرور سابقه دار که اقدام به سرقت مسلحانه با سلاح سرد و گرم نموده بود در محل اختفایش در شهرستان دستگیر شد.

وی عنوان کرد:  با توجه به اینکه ممکن است  در یک سال گذشته به ویژه در سه ماهه اخیر افرادی به این شیوه مورد سرقت مسلحانه چه با سلاح سرد یا گرم قرار گرفته باشند، حسب دستور دادستان شهرستان جهت طرح شکایت کیفری به پلیس آگاهی شهرستان مراجعه کنند تا پس از شناسایی مجرم، بررسی و اقدام لازم در این زمینه صورت گیرد.

ملایری تصریح کرد: دستگاه قضا به همراه نیروی انتظامی با برهم‌زنندگان نظم و امنیت شهرستان با شدت و طبق قانون برخورد خواهد کرد و مجرمین در صورت انجام هر جرمی هیچ راه گریزی از قانون نخواهند داشت.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها