سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 404570 12:22 - 1399/11/01

با حضور جمعی از مسئولین؛

مراسم معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان سنقر برگزار شد+ تصاویر

مراسم معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان سنقر برگزار شد+ تصاویر

مرصاد نیوز: مراسم معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان سنقر با حضور فرماندار این شهرستان و معاون دانشگاه علوم پزشکی استان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، مراسم معارفه دکتر احسان مهری سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان و تقدیر از زحمات دکتر علی کریمی رییس پیشین این اداره با حضور فرماندار سنقروکلیایی و معاون دانشگاه علوم پزشکی استان در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

فرماندار سنقروکلیایی در این جلسه با تقدیر از زحمات دکتر کریمی رییس پیشین شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت: امروز کاهش آمار بیماران کرونایی در شهرستان در سایه همدلی و همراهی مردم خوب و مسئولین شهرستان از جمله دکتر کریمی تحقق پیدا کرده که جای تقدیر و خدا قوت دارد.

غلامرضا مرتضوی افزود: آرزوی سربلندی و موفقیت روزافزون را در جایگاه های بعدی برای ایشان داریم و امیدواریم فعالیت های دکتر مهری و سرپرست جدید این اداره در کنار مجموعه اداری شهرستان دست‌آورد ها و نتایج مثبتی حاصل شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به مشکلات حوزه بهداشت و درمان اشاره کرد و پیگیر مسائل این حوزه در حضور معاون دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه شد.

بهره برداری از دستگاه امحاء زباله بیمارستانی، پیگیری افزایش ارائه خدمات توسط داروخانه شبانه روزی سطح شهر سنقر، تخصیص و افزایش برخی از اقلام دارویی در بیمارستان امام خمینی(ره)، پیگیری مشکلات راه اندازی کلینیک تخصصی بیمارستان سنقر ازجمله مواردی بود که توسط فرماندار مورد پیگیری و بررسی قرار گرفت. 

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها