سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 404637 14:34 - 1399/11/03

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب :

پیام رزمایش نیروهای مسلح کشور امنیت پایدار و قدرت بازدارندگی دربرابر دشمنان است

پیام رزمایش نیروهای مسلح کشور امنیت پایدار و قدرت بازدارندگی دربرابر دشمنان است

مرصاد نیوز: امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب گفت : پیام رزمایش های برگزارشده توسط نیروهای مسلح کشور برای دشمنان ، امنیت پایدار کشور و قدرت و توان بازدارندگی موشکی در برابر دشمنان است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حجت الاسلام فاطمی نسب در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان اظهار داشت : نیروهای مسلح کشور در نیمه دوم دی ماه رزمایش‌های متعددی را با اقتدار تمام برگزار کرده و از تجهیزات نظامی متعددی نیز بهره برداری کرد که نشان دهنده اقتدار و پیشرفت نیروهای مسلح کشور است.  

وی افزود : برگزاری بزرگترین رزمایش پهپادی غرب آسیا توسط ارتش ، رونمایی از شهر موشکی سپاه پاسداران در حاشیه خلیج فارس، رونمایی از ناو بند راهبردی مکران، رزمایش نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، رزمایش دریایی اقتدار ۹۹ ارتش، شلیک رگباری راکت ها و موشک های بالستیک در کلاس های مختلف ذوالفقار زلزال و دزفول و اجرای عملیات پهپادهای بمب افکن رزمایشهای انجام شده توسط نیروهای مسلح کشور بود . 

امام جمعه سرپل ذهاب با بیان اینکه رزمایش های دوهفته ای و ترکیبی و مبتکرانه مبتنی بر خلاقیت و استعدادهای بومی پیامهای زیادی داشت ، ادامه داد : امنیت پایدار در کشور و قدرت بازدارندگی ما خصوصاً اقتدار موشکی که یک حرکت رو به جلو میباشد و توقف و کندی و بازگشت ندارد پیامی روشن هم برای رئیس جمهور جدید آمریکا و هم کسانی که در سودای برجام های ۲ و ۳ هستند که باید آنرا دریافت کنند.

خطیب جمعه شهرستان درادامه بااشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص واردات واکسن کرونا اذعان داشت : مقام معظم رهبری وارد کردن واکسن کرونا از برخی کشورها را به دلیل عدم اعتماد به آن کشورها ممنوع اعلام کرد ولی در مورد کشورهایی که مورد اطمینان هستند می توان واکسن تهیه و وارد کرد . 

وی با بیان اینکه اظهارات رهبرانقلاب بسیار واضح بود، ادامه داد : برخی در داخل بصورت هدفمند کمپین سیاسی برای مخالفت با اظهارات رهبری انقلاب تشکیل دادند و در جامعه به آن دامن زده و سیاست را با سلامت مردم پیوند داده وازآن بهره برداری کردند. 

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب تصریح کرد : رهبر انقلاب در سخنان خود نه با اصل واکسیناسیون و نه با امر واردات واکسن مخالفت کردند و در سخنان ایشان هیچ نشانه ای از بی اعتنایی به سلامت مردم دیده نمی شود و متاسفانه افرادی در مقابل این سخنان موضع گیری کرده و به جامعه دوقطبی دامن زدند که قاطبه آنها هیچ سررشته ای در علم پزشکی نداشته و نظرات آنها کارشناسی شده نبوده و صرفا به دلیل عناد با مردم ایران مسئله سیاست را با سلامت پیوند زده اند. 

حجت الاسلام فاطمی نسب در بخش دیگری از سخنان خود به مراسم تخلیف رئیس جمهور آمریکا اشاره کرد و گفت : چهل و ششمین رئیس جمهور آمریکا رسماً کار خود را آغاز کرد و اولین چالش پیش روی آقای بایدن به نظر می رسد کهولت سن و بیماری های وی باشد که آیا می تواند چهارساله دوره ریاست جمهوری خود را پشت سر بگذارد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها