سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 404780 09:48 - 1399/11/07

عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس در گفتگو با مرصاد:

افزایش قیمت مرغ به دلیل افزایش قیمت نهاده‌های دام و طیور صحت ندارد/ وجود نوسانات مقطعی

افزایش قیمت مرغ به دلیل افزایش قیمت نهاده‌های دام و طیور صحت ندارد/ وجود نوسانات مقطعی

مرصاد نیوز: عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش قیمت مرغ به دلیل افزایش قیمت نهاده‌های دام و طیور صحت ندارد بلکه نهاده به مقدار کافی در داخل کشور موجود است.

 پرویز اوسطی در گفتگو با خبرنگار مرصاد، اظهار داشت: افزایش قیمت مرغ به دلیل افزایش قیمت نهاده‌های دام و طیور صحت ندارد بلکه نهاده به مقدار کافی در داخل کشور موجود است.

عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی افزود: مشکلی از نظر تنوع، نوع نهاده‌های مورد نیاز و نیز از نظر وزنی وجود ندارد.

اوسطی با بیان اینکه این فضاسازی هایی که در این رابطه وجود دارد،  گفت: وزارت جهاد کشاورزی در این راستا مراقبت می‌کند و مشکلی نخواهیم داشت.

وی درباره افزایش چند هزار تومانی قیمت مرغ تصریح کرد: گاهی نوسانات مقطعی وجود دارد و ممکن است در روزهای آینده این افزایش قیمت‌ها نیز جبران می‌شود.

عضو کمیسیون کشاورزی آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی درباره مشکلات موجود در حوزه نهاده های دام و طیور افزود: در ابتدا مشکلاتی از نظر تامین نهاده های دام و طیور وجود داشت که ساماندهی شد.

وی بیان کرد: در اوایل سال قبل غفلت شد و ثبت سفارشات، خرید و تخصیص ها انجام نشد که همین نوساناتی را ایجاد کرد.

اوسطی گفت: در حال حاضر نهاده های دام و طیور به قدر کافی وارد شده و جوجه ریزی تحت مراقبت وزارت جهاد کشاورزی قرار دارد، تولید نیز ادامه دارد.

وی عنوان کرد: در صورتی که نابسامانی هایی در حوزه افزایش قیمت مرغ ایجاد شود کمیسیون کشاورزی به این موضوع ورود خواهد کرد که البته شواهد نشان می‌دهد این شرایط پیش نمی آید.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها