سرویس: اجتماعی کد خبر: 405032 11:22 - 1399/11/14

نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی:

درخت انقلاب هر روز تنومندتر می‌شود

درخت انقلاب هر روز تنومندتر می‌شود

مرصاد نیوز: نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی گفت: در چهار دهه گذشته استکبار جهانی و دشمنان خارجی و منافقین داخلی برای از بین بردن این شجره طیبه از جنگ تحمیلی گرفته تا تحریم های ظالمانه، از هیچ دسیسه ای نیز کوتاهی نکردند اما چون وعده الهی بود هر روز درخت این نظام تنومندتر شده است.

حجت الاسلام والمسلمین سید جواد حسینی در گفتگو با مرصاد نیوز اظهار داشت: انقلاب شکوهمند اسلامی به رهبری قائد عظیم الشأن امام خمینی (ره) و پیروی ملت ولایتمدار ایران اسلامی به پیروزی رسید.

نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی ادامه داد: در چهار دهه گذشته استکبار جهانی و دشمنان خارجی و منافقین داخلی برای از بین بردن این شجره طیبه از جنگ تحمیلی گرفته تا تحریم های ظالمانه، از هیچ دسیسه ای نیز کوتاهی نکردند اما چون وعده الهی بود هرروز درخت این نظام تنومندتر شده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: نقش بی بدیل رهبری حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای برکسی پوشیده نیست و علاوه بر آن مدیون خون شهدای گلگون کفن و مجاهدت عالمان نامداری  مثل شهیدان مطهری، بهشتی و سردار دلها حاج قاسم سلیمانی که بند پوتین او ارزشش از تمام کاخ سفید و اهلش بیشتر است می باشیم.

وی خاطر نشان کرد: خدا را شاکریم که در حال تجربه پنجمین دهه انقلاب اسلامی هستیم و ۲۲ بهمن نماد پیروزی انقلاب اسلامی است که اگر این شرایط کرونایی نبود حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تماشایی بود تا یکبار دیگر به دنیا اعلام کنیم که پای ارزشها، ولایت و انقلاب اسلامی ایستاده ایم.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها