سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 405317 14:44 - 1399/11/21

رئیس پلیس راهور شهرستان سنقروکلیایی اعلام کرد:

جزییات راهپیمایی خودرویی و موتوری روز ۲۲ بهمن در سنقر/ اعمال محدودیت پارک خودرو در مسیرهای راهپیمایی از ساعت ۲۴ امشب

جزییات راهپیمایی خودرویی و موتوری روز ۲۲ بهمن در سنقر/ اعمال محدودیت پارک خودرو در مسیرهای راهپیمایی از ساعت ۲۴ امشب

مرصاد نیوز: رئیس پلیس راهور سنقروکلیایی گفت: با توجه به برگزاری راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، از ساعت ۲۴ امشب ۲۱ بهمن تا ساعت ۱۲ روز ۲۲ بهمن هرگونه وسیله نقلیه‌ پارک شده در مسیرهای مذکور توسط راهنمایی و رانندگی شهرستان به پارکینگ منتقل خواهند شد.

سرگُرد امیر کرمجانی در گفتگو با خبرنگار مرصاد نیوز اظهار داشت: راهپیمایی یوم الله ٢٢ بهمن امسال به صورت موتوری و خودرویی از مسیر چهارراه بسیج (سپاه) به سمت ، میدان معلم ، میدان ۱۵ خرداد ، چهارراه پاسداران، چهارراه شهید چمران، میدان شهرداری ، میدان سپاه سنقر برگزار می‌شود.

رئیس پلیس راهور شهرستان سنقروکلیایی بیان داشت: با توجه به برگزاری راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، از ساعت ۲۴ امشب ۲۱ بهمن تا ساعت ۱۲ روز ۲۲ بهمن هرگونه وسیله نقلیه‌ پارک شده در مسیرهای مذکور توسط راهنمایی و رانندگی شهرستان به پارکینگ منتقل خواهند شد.

وی با بیان اینکه لازم است شهروندان رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی را مدنظر قرار دهند، افزود: انتظار می‌رود شهروندان پیش از شرکت در راهپیمایی موتوری و خودرویی از سالم بودن خودرو مطمئن باشند تا در طول مسیر مشکلی رخ ندهد.

رئیس پلیس راهور شهرستان سنقروکلیایی ادامه داد: انتظار می‌رود شهروندان در حین شرکت در راهپیمایی فاصله خودرو با خودروی جلویی را رعایت کنند و از اقداماتی که موجب حواس پرتی راننده خودرو می‌شود پرهیز کنند، همچنین مطلوب است شهروندان در طول مسیر با نیروهای پلیس راهور همکاری لازم را داشته باشند.

کرمجانی خاطر نشان کرد: انتظار می‌رود در جریان برگزاری مراسم راهپیمایی موتوری راکبان موتورسیکلت قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و همچنین استفاده از کلاه ایمنی را مورد توجه قرار دهند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها