سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 405341 23:37 - 1399/11/21

حجت الاسلام حسینی‌کیا:

هدایت گری آحاد جامعه از رسالت رسانه های انقلابی است/رسانه می تواند آرمان های انقلاب ، امام و رهبری را به روشنی برای نسل نو تبیین کند

هدایت گری آحاد جامعه از رسالت رسانه های انقلابی است/رسانه می تواند آرمان های انقلاب ، امام و رهبری را به روشنی برای نسل نو تبیین کند

مرصاد نیوز: نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی گفت: هدایت گری آحاد جامعه از رسالت رسانه های انقلابی است و رسانه می تواند آرمان های انقلاب ، امام و رهبری را به روشنی برای نسل نو تبیین کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا در نشست مجازی با فعالان مجازی استان کرمانشاه ضمن تبریک چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: هدایت گری آحاد جامعه از رسالت رسانه های انقلابی است که می تواند جامعه را به سمت و سوی سقوط یا سعادت و پیشرفت هدایت کند.

نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی در ادامه به وظایف رسانه انقلابی اشاره کرد و افزود : رسانه انقلابی در زمینه های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی باید فعال باشد و نقش ویژه ای را ایفا کند.

این عضو کمیته فیلترینگ کشور ابراز داشت: دفع توطئه های دشمنان، مبارزه با فساد اخلاقی، تبیین ارزش کانون خانواده و کاهش آسیب های اجتماعی حاصله آن از مواردی است که رسانه می تواند تأثیر گذار باشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، رویکرد رسانه را دفاعی خواند و گفت: امروزه رسانه انقلابی باید رویکرد تهاجمی داشته باشد که بتواند آرمان های انقلاب و امام و رهبری را به روشنی برای نسل نو تبیین کند.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه نقش رسانه را در انتخابات مهم دانست و اظهار کرد: با توجه به در پیش داشتن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا رسانه می تواند در جهت انتخاب شخص صالح، نقش مؤثری داشته و حضور پرشکوه مردم پای صندوق های رأی را رقم بزند.

حجت الاسلام  حسینی کیا ضمن گرامیداشت ۲۲ بهمن و جشن انقلاب خاطر نشان کرد: رسانه باید در تبیین دستاورد های ۴۲ ساله انقلاب تلاش کند و خدمات انقلاب را برای همگان بازگو کند.

نماینده مردم شهرستان سنقروکلیایی در پایان بیان کرد: رسانه ی انقلابی باید زمینه را برای ظهور امام عصر (عج) فراهم کرده و با تلاش مضاعف اجازه پیشروی به رسانه های معاند را به حداقل برساند و همچنین باید در راستای جذب جوانان کوشا باشد.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها