سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 405701 15:10 - 1399/12/03

دوازدهمین اجلاس عمومی مجمع بسیج شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد+تصاویر

دوازدهمین اجلاس عمومی مجمع بسیج شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد+تصاویر

مرصاد نیوز: دوازدهمین اجلاس عمومی مجمع بسیج شهرستان اسلام آبادغرب با حضور هیئت های اندیشه ورز اقشار بسیج و کارگروه های موضوعی برگزار شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،به نقل از بازی دراز، دوازدهمین اجلاس مجمع بسیجیان شهرستان اسلام آبادغرب با حضور هیئت های اندیشه ورز اقشار بسیج، کارگروه های موضوعی، تخصصی و نخبگان بسیج شهرستان حسینیه امام خامنه ای سپاه ناحیه اسلام آبادغرب بصورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

در ابتدای این اجلاس حیدر احمدیان رئیس مجمع بسیج شهرستان  ضمن خیر مقدم به مدعوین به تشریح نقش بسیج در راستای اهداف انقلاب اسلامی پرداخت.

 

وی افزود:از اهداف مجامع بسیج با حضور بسیجیان مخلص، ضمن رصد فضای های فرهنگی،اجتماعی،اداری ،سیاسی،اقتصادی و امنیتی این است با مطالعه ی دقیق، شناسایی مشکلات و ارائه راهکارهای کارشناسانه و کاربردی در جهت رشد و توسعه شهرستان اثرگذار باشند.

در ادامه سرهنگ دوم پاسدار مصطفی موسوی جانشین فرماندهی سپاه ناحیه اسلام آبادغرب ضمن تبریک ماه مبارک رجب و اعیاد پیش رو با اشاره به نقشه های دشمنان خارجی و فتنه های دشمنان داخلی این فرموده مقام معظم رهبری را یادآور شد که؛ خرمشهرها در پیش داریم.

وی عنوان کرد: استفاده از همه ظرفیت‏ها و قابلیت‏های شهرستان در جهت تحقق اهداف نظام اسلامی و مأموریت‏های بسیج از اهداف برگزاری این مجمع است.

 

 

سرهنگ موسوی خاطرنشان کرد: در این برهه از زمان پیروی از فرمایشات امام خمینی(ره) و منویات مقام معظم رهبری تنها راه برون رفت از مشکلات کنونی است و به فضل الهی فشارهای دشمنان اثربخش نبوده و به انتها رسیده و آینده کشور ما با اتحاد و همدلی مردم روشن و بالنده خواهد بود.

 

در خاتمه این مراسم خانم گلاب تیموری مسئول کارگروه فرهنگی و اجتماعی مجمع بسیج شهرستان به تشریح مشکلات این حوزه و راهکاری ارائه شده پرداخت و سپس بیانیه اجلاس عمومی مجمع بسیجیان شهرستان اسلام آبادغرب توسط رئیس مجمع بسیج شهرستان  قرائت گردید.

 

 

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها