سرویس: اجتماعی کد خبر: 405724 13:40 - 1399/12/04

فرماندار سرپل‌ذهاب:

امسال از پذیرش مهمانان نوروزی معذور هستیم

امسال از پذیرش مهمانان نوروزی معذور هستیم

مرصاد نیوز: فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا از پذیرش میهمانان نوروزی به این شهرستان معذور هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، نورالدین فرزادی پور در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: موج چهارم شیوع ویروس کرونا یک تهدید جدی برای سلامت مردم است هم مسئولین و هم مردم باید رعایت پروتکل های بهداشتی را در سرلوحه کار خود قرار دهند.

فرماندار سرپل‌ذهاب افزود: مردم باید ویروس کرونا را جزئی از زندگی خود دانسته و در برنامه ریزی های خود این بیماری منحوس را مد نظر قرار داده و برای حفظ سلامت خود و دیگران موارد بهداشتی را رعایت کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: تعطیلات تحویل سال نو هرساله به دید و بازدید و صله رحم و تفریح و مسافرت اختصاص پیدا می کرد ولی امسال باتوجه به شیوع بیماری کرونا باید سلامت مردم را بر برنامه های سنتی و مذهبی خود ارجح دانسته و از مسافرت پرهیز کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه سرپل ذهاب یکی از شهرستان های دارای قابلیت در گردشگری است اذعان داشت: سرپل‌ذهاب دارای جاذبه های گردشگری تاریخی، طبیعی ، دفاع مقدس، مذهبی و ... است، در سنوات گذشته میزبان گردشگران و کاروان های راهیان نور بسیاری در ایام نوروز بوده است ولی امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا از پذیرش میهمانان نوروزی به این شهرستان معذور هستیم.

فرزادی پور افزود: بصورت رسمی اعلام می کنیم که در ایام نوروز به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و برای حفظ سلامت مردم هیچ مهمان نوروزی را در شهرستان نمی پذیریم و همه ما باید این واقعیت را قبول کنیم که در ایام پیش رو پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و سلامت خود و دیگران را به خطر نیندازیم.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها