سرویس: تازه های سایت کد خبر: 405837 22:11 - 1399/12/06

فرماندار کنگاور:

کنگاور رتبه سوم اشتغال استان را کسب کرد/ پرداخت بیش از ۱۸۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی روستایی و عشایری

کنگاور رتبه سوم اشتغال استان را کسب کرد/ پرداخت بیش از ۱۸۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی روستایی و عشایری

مرصاد نیوز: فرماندار كنگاور گفت: با تحقق ۱۲۵ درصدی تعهد اشتغال اين شهرستان تا پايان بهمن ماه امسال، تا کنون رتبه سوم در استان کرمانشاه كسب شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد  به نقل از ،پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه ، فرزاد الماسی در شورای اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان کنگاور، با تشکر از زحمات یک ساله اعضای این شورا و کمک به کاهش آمار بیکاری، اظهار داشت: تعهد اشتغال امسال اين شهرستان كه بايد در سامانه رصد ثبت می شد یک هزار و ۸۲۸ نفر بوده اما با تلاش همه دستگاههای اجرايی و دبير كارگروه اشتغال كنگاور تا پايان بهمن ماه ۲ هزار و ۲۹۰نفر ثبت سامانه شد که بر اين اساس ۱۲۵ درصد تعهد محقق شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه در حوزه پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری نیز شهرستان کنگاور پس از صحنه و هرسین بیشترین پرداختی را در سطح استان داشته، افزود: تاکنون ۱۸۲ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال تسهیلات ارزان قیمت به متقاضیان پرداخت شده که باید برای ۳۱۰نفر نیز فرصت شغلی ایجاد شود که تا کنون ۷۰ درصد محقق شده است.

فرماندار کنگاور در ادامه تاکید کرد: اولویت اصلی دولت تدبیر و امید، استاندار کرمانشاه در سطح استان و همچنین ما در شهرستان کنگاور ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری بوده و خواهد بود.

وی اضافه کرد: لذا خط قرمز ما اشتغال بوده و هیچگونه کم کاری و توجیهی را از سوی مدیران دستگاههای اجرایی نمی پذیریم.

او یادآور شد: کمیته اشتغال و سرمایه گذاری در سال ۱۴۰۰ با یک رویه متفاوت برگزار خواهد شد که با همکاری دستگاههای اجرایی بتوانیم قدم های محکمی در راستای حل مشکلات جوانان و ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان برداریم.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها