کد خبر: 405863 15:45 - 1399/12/07

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سنقروکلیایی خبر داد؛

برگزاری مسابقه پیامکی به مناسبت میلاد امیرالمؤمنین (ع) در شهرستان سنقروکلیایی

برگزاری مسابقه پیامکی به مناسبت میلاد امیرالمؤمنین (ع) در شهرستان سنقروکلیایی

مرصاد نیوز:رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سنقروکلیایی گفت: به مناسبت میلاد امیرالمؤمنین علی علیه السلام اداره اوقاف و امور خیّریه سنقروکلیایی در نظر دارد طی یک مسابقه پیامکی به قید قرعه به ۲۰۰ نفر از شرکت کنندگان در این مسابقه ۲۰۰ هدیه کارت ۵۰۰ هزار ریالی اهداء کند.

میثم همتی در گفتگو با مرصاد نیوز اظهار داشت : به مناسبت میلاد امیرالمؤمنین علی علیه السلام اداره اوقاف و امور خیّریه سنقروکلیایی در نظر دارد طی یک مسابقه پیامکی به قید قرعه به ۲۰۰ نفر از شرکت کنندگان در این مسابقه ۲۰۰ هدیه کارت ۵۰۰ هزار ریالی اهداء کند.

وی در ادامه بیان داشت : شهروندان عزیز می توانند با پیامک یک سخن گهربار از امیرمؤمنان علی علیه السلام و مشخصات فردی خود همراه کد ملی به سامانه پیامکی 100001148310 در قرعه کشی اداره اوقاف و امور خیّریه شهرستان سنقروکلیایی شرکت نمایند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیّریه سنقروکلیایی ابراز داشت : افراد شرکت کننده در این مسابقه پیامکی تا ساعت ۲۰ جمعه ۸ اسفند ۹۹ فرصت دارند ، پیامک مورد نظر را به سامانه پیامکی اعلام شده ارسال نمایند.

همتی خاطر نشان کرد : اسامی برندگان مسابقه پیامکی اداره اوقاف و امور خیّریه سنقروکلیایی یکشنبه ۱۰ اسفند اطلاع رسانی خواهد شد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها