سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 405869 17:22 - 1399/12/08

امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب:

اقدام گروهک‌های تروریستی و شهادت مامور ناجا نمی تواند در عزم و اراده ملت ایران تزلزل ایجاد کند

اقدام گروهک‌های تروریستی و شهادت مامور ناجا نمی تواند در عزم و اراده ملت ایران تزلزل ایجاد کند

مرصاد نیوز: امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب ضمن محکوم کردن اهانت گروهک تروریستی به پرچم پیامبرمکرم اسلام گفت: اقدام گروهک‌های تروریستی و شهادت مامور ناجا نمی تواند در عزم و اراده ملت ایران در برابر دشمنان اسلام و انقلاب تزلزل ایجاد کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، ملارشید ثنایی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز ضمن محکوم کردن حمله گروهک تروریستی به پاسگاه نیروی انتظامی در زاهدان اظهار داشت: اقدامات تروریستی کورکورانه در کشور توسط جیره خواران استکبار در منطقه انجام می شود که لازم است اینگونه اقدامات از سوی علما و روحانیت جامعه اهل سنت محکوم شود.

امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب افزود: گروهک های تروریستی منطقه که توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی آموزش دیده و تجهیز می شوند به دنبال ایجاد رعب و وحشت در مردم و ایجاد تفرقه و اختلاف در میان مسلمانان هستند و دست به اقدامات تروریستی می زنند ولی باید بدانند که اینگونه اقدامات نه تنها تفرقه و اختلاف ایجاد نمی کند بلکه باعث تقویت اتحاد و برادری امت ایران اسلامی در برابر دشمنان می شود.

وی با اشاره به شهادت یکی از مامورین نیروی انتظامی در این اقدام تروریستی و تبریک و تسلیت این شهادت، ادامه داد: شهادت راه پرافتخار مجاهدین در راه خدا و بالاترین مرگها و پاداش کسانی است که در راه دفاع از دین خدا جهاد می کنند.

ملا رشید ثانی اذعان داشت: دشمنان انقلاب گمان می کنند که با به شهادت رساندن فرزندان این مرز و بوم می توانند در عزم و اراده ملت تزلزلی ایجاد کنند ولی نمی دانند که ملت ایران اسلامی شهادت را بزرگترین و بالاترین افتخار می دانند.

وی با محکوم کردن اهانت به پرچم و بیرق پیامبر مکرم اسلام (ص) تصریح کرد: اهانت به نماد و نشانه های دین اسلام خصوصا پیامبر مکرم اسلام (ص) یک اقدام سخیف و به دور از انسانیت است که با هدف ایجاد اختلاف در بین مذاهب اسلامی انجام گرفته است.

امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب ضمن محکوم کردن اهانت به پرچم متبرک پیامبر اسلام (ص) افزود: ملت بصیر ایران اسلامی در دام این توطئه های دشمن قرار نگرفته و وحدت و همدلی خود را در برابر دشمنان انقلاب و اسلام بیشتر خواهند کرد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها