سرویس: تازه های سایت کد خبر: 405902 16:21 - 1399/12/08

حسین شیروانی سرپرست سازمان لیگ فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام شد

حسین شیروانی سرپرست سازمان لیگ فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام شد

مرصاد نیوز: طی حکمی از سوی عبدالمهدی نصیرزاده رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، حسین شیروانی به عنوان سرپرست سازمان لیگ منصوب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، طی حکمی از سوی عبدالمهدی نصیرزاده رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، حسین شیروانی به عنوان سرپرست سازمان لیگ منصوب شد. 

در متن این حکم آمده است: 

جناب آقای حسین شیروانی

با سلام و تحیت؛

احتراما، نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی ، به موجب این حکم به سمت سرپرست سازمان لیگ فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران منصوب می شوید.
انتظار دارم با جدیت نسبت به پیگیری مسئولیت های مدیریتی خود در این سمت مطابق ضوابط و مقررات موضوعه کوشا بوده و نسبت به اجرای امور ذیل اهتمام جدی معمول دارید:


1- تدوین اساسنامه سازمان لیگ جهت ارائه به مجمع عمومی فدراسیون.

2- تدوین برنامه راهبردی سازمان لیگ.

3- برگزاری مسابقات لیگ در رشته های زیر مجموعه فدراسیون.

4-استفاده از ظرفیت بالقوه باشگاه ها در راستای ایجاد چرخه اقتصادی.

5- ایجاد سازوکار های انگیزشی مناسب جهت حضور حامیان مالی در فدراسیون.

6- سایر امور محوله وفق قوانین و مقررات موجود.

امید است با اتکال به نیروی لایزال الهی و بهره گیری از کلیه امکانات و استعدادهای موجود در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و اعتلای ورزش کشور موفق و موید باشید.

 عبدالمهدی نصیرزاده

  رئیس فدراسیون

گفتنی است؛ حسین شیروانی از سال 94 ریاست هیات بدنسازی و پرروش اندام استان کرمانشاه را برعهده دارد. او همچنین در دوران قهرمانی سابقه کسب مدال در رشته پاورلیفتینگ در سطح آسیا و جهان را داراست و در دوره مدیریت نیز سمت هایی همچون مشاور ورزشی استاندار کرمانشاه، مسئول کمیته پاورلیفتینگ دانشجویان کشور، مشاور فدراسیون وزنه برداری و دبیر کمییته پاورلیفتینگ کشور را در کارنامه دارد. شیروانی دارای کارشناسی ارشد در رشته مدیریت راهبردی در سازمان های ورزشی است 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها