سرویس: اجتماعی کد خبر: 405951 16:11 - 1399/12/09

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص)؛

دشمنان از قدرت های بازدارنده ما می ترسند

دشمنان از قدرت های بازدارنده ما می ترسند

مرصاد نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: دشمنان از قدرت های بازدارنده ما همچون قدرت موشکی و اعتقادی ما می ترسند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه در مراسم مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه اسلام آبادغرب، با اشاره به نقشه های شوم دشمنان گفت: دشمنان با شکست همه راهبردها بازهم آنها را تکرار می کنند؛ یکی از راهبردهای آنها از بین بردن انسجام ملی است و به دنبال تضعیف ولایت بودند که هیچ وقت موفق نبودند.

وی افزود: بزرگترین مؤلفه ما این بوده که مردم ما با وجود مشکلاتی که دارند همیشه پشتیبان ولایت فقیه بوده اند و در صحنه هستند.

سردار ریحانی بیان داشت: با گذشت بیش از ۴۲سال از انقلاب اسلامی ما با دشمنان در راس آن آمریکا در حال نبرد هستیم؛ ما پیروز و سربلند بودیم و از اراده دشمنان پیروی نکردیم.

وی با اشاره به قدرت های ایران اسلامی در جهان گفت: دشمنان از قدرت های بازدارنده ما همچون قدرت موشکی و اعتقادی ما می ترسند و به دنبال گرفتن قدرت و انرژی ما هستند؛ آنها با محدود کردن ما قصد دارند که همیشه وابسته به صادرات نفت باشیم ولی ما نشان دادیم که ایران محکم است و در برابر اینها محکم خواهد ایستاد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها