سرویس: اجتماعی کد خبر: 405962 17:38 - 1399/12/09

فرماندار شهرستان هرسین مطرح کرد:

برخورد قانونی با خودروهای حمل نخاله ساختمانی

برخورد قانونی با خودروهای حمل نخاله ساختمانی

مرصاد نیوز: فرماندار شهرستان هرسین در جلسه وضعیت ایمنی و نواقصات جاده ای خواستار برخورد قانونی با خودروهای حمل نخاله های ساختمانی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از بازی دراز، طی جلسه ای با حضور فرماندار شهرستان هرسین وضعیت ایمنی و نواقصات جاده ای این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

عبادالله کنجوریان فرماندار شهرستان هرسین در ابتدای این جلسه ضمن بررسی فهرست نواقصات جاده ای اعلام شده توسط پلیس راه بر رفع به موقع این نواقصات تاکید کرد و بیان داشت: نتایج حاصل از اجرای مصوبات مربوط به این جلسه باید منجر به افزایش ایمنی و کاهش تصادفات در مکان های مورد نظر شود.

فرماندار هرسین همچنین تصریح کرد: مدیران دستگاههای اجرایی که در حوزه ایجاد و ساماندهی راههای شهری و روستایی فعالیت می کنند، در رفع و پیگیری مشکلات نباید فقط به مکاتبات بسنده کنند.

وی ادامه داد: تحقق موضوعات مطرح شده در مکاتبات اداری می بایست توام با پیگیری جدی و مستمر باشد.

فرماندار هرسین همچنین خواستار برخورد قانونی با خودروهای حمل نخاله های ساختمانی شد و اظهار داشت: با وجود پیش بینی مکانی برای دپوی نخاله های ساختمانی متاسفانه رانندگان خودروهای مذکور نخاله ها را در حاشیه راهها و در مسیر هدایت سیلاب ها و روان آب ها تخلیه کرده و باعث بروز مشکلاتی در مسیرهای بزرگراهی شده اند.

جلوگیری از تخلیه پسماندها در حاشیه راههای روستایی از دیگر موارد مطرح شده توسط فرماندار هرسین بود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها