سرویس: ورزشی کد خبر: 406088 14:20 - 1399/12/12

قهرمانی تیم فوتسال تیپ ۱۸۱ زرهی در جام فجر ادارات شهرستان اسلام آبادغرب+ تصویر

قهرمانی تیم فوتسال تیپ ۱۸۱ زرهی در جام فجر ادارات شهرستان اسلام آبادغرب+ تصویر

مرصاد نیوز: تیم فوتسال تیپ ۱۸۱ زرهی شهید سلیمی نزاجا در مسابقات فوتسال ادارات و نهادهای شهرستان اسلام آباد غرب (گرامیداشت مدافعان سلامت) قهرمان شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، به نقل از بازی دراز مسابقات فوتسال ادارات و نهادهای شهرستان اسلام آباد غرب (گرامیداشت مدافعان سلامت) به مناسبت اعیاد ماه رجب و با حضور بیست تیم از ادارات و نهادهای نظامی و غیرنظامی در ورزشگاه سه هزار نفری شهید شهبازی و به میزبانی اداره ورزش و جوانان اسلام آباد غرب برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بازی دراز، با اتمام دور حذفی مسابقات فوتسال کارکنان ادارات اسلام آبادغرب در بازی نهایی تیم فوتسال پادگان الله اکبر ارتش در دیدار فینال با نتیجه ۶ بر ۳  تیم آموزش و پرورش را شکست داد و عنوان قهرمانی را کسب کرد.

در دیدار رده بندی تیم فوتسال نیروگاه فراب در ضربات پنالتی و با نتیجه ۳ بر ۲ تیم فوتسال آموزش و پرورش گهواره را برد و به مقام سوم دست یافت. 

گفتنی است؛  در پایان این رقابت ها، باحضور عیسی ترنج رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، برجی_و مرعشی رئیس و معاون  اداره آموزش و پرورش اسلام آبادغرب، سرهنگ خانجانی معاون تیپ 181 زرهی  وجمعی از پیشکسوتان به تیم های برتر جام و جایزه اهدا گردید.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها