سرویس: اجتماعی کد خبر: 406095 16:30 - 1399/12/12

مدیرکل کتابخانه های استان کرمانشاه:

کتابخانه های عمومی به پایگاه های فرهنگی و اجتماعی برای جوانان تبدیل شده اند

کتابخانه های عمومی به پایگاه های فرهنگی و اجتماعی برای جوانان تبدیل شده اند

مرصاد نیوز: مدیرکل کتابخانه های استان کرمانشاه گفت: کتابخانه های عمومی از روش سنتی خارج شده و به پایگاه های فرهنگی و اجتماعی برای جوانان تبدیل شده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،معصومه حسنی خونسار در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سنقروکلیایی ضمن ابراز خرسندی از حضور فرماندار و اعضای حقیقی و حقوقی انجمن اظهار داشت: کتابخانه های عمومی از روش سنتی خارج شده و به پایگاه های فرهنگی و اجتماعی تبدیل شده اند.

مدیرکل کتابخانه های استان کرمانشاه افزود: با توجه به شرایط وجود ویروس کرونا که برای مدت کوتاهی کتابخانه ها را تعطیل کرد، فعالیت کتابخانه های عمومی و کتابداران در سالجاری تعطیل نشد و ارتباط کتابداران ما با اعضای کتابخانه از طریق فضای مجازی بیشتر شده و فعالیت های ترویجی کتابخوانی به نحو مطلوب انجام گرفت.

حسنی خونسار خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین فعالیت های فرهنگی ترویجی برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان بود که با توجه تلاش کتابداران و ارتباط موثر با مخاطبان رشد چشمگیری داشته است.

وی افزود: در شهرستان سنقر تعداد ۸ باب کتابخانه عمومی شهری و روستایی وجود دارد، و در جشنواره کتابخوانی رضوی در این شهرستان تعداد ۳ هزار و پانصد نفر شرکت کردند و از این تعداد ۱۳ برگزیده استانی در شهرستان داشته ایم.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها