سرویس: تازه های سایت کد خبر: 406326 19:58 - 1399/12/17

رییس پلیس راهنمایی ورانندگی استان کرمانشاه خبر داد

افزایش ۳۰ درصدی ترافیک معابر کرمانشاه در روزهای پایان سال

افزایش ۳۰ درصدی ترافیک معابر کرمانشاه در روزهای پایان سال

مرصاد نیوز: رییس پلیس راهنمایی ورانندگی استان با اشاره به افزایش 30درصدی ترافیک شهری کرمانشاه با شروع خریدهای نوروزی، پیش بینی کرد: این میزان در روزهای پایانی سال به بیش از ۵۰ درصد افزایش یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از پایگاه خبری پلیس ، "سرهنگ فضل الله شیری "با اشاره به افزایش ترافیک شهری در روزهای پایانی سال، گفت: هرساله در آستانه عید نوروز با شروع خریدهای نوروزی شاهد افزایش ترافیک، به ویژه در معابر اصلی شهر هستیم.

وی گفت: این حجم از ترافیک که روزانه در معابر شهری تردد می کنند نوید خوبی برای غلبه بر بیماری وقطع زنجیره بیماری کرونا نیست.

سرهنگ شیری با اشاره به ادامه اجرای طرح زوج و فرد تا روز پایانی سال، گفت: جهت کنترل هرچه بهتر ترافیک، تعداد نیروها در خیابان‌های اصلی شهر افزایش داده شده است.

رئیس پلیس راهور استان گفت: طرح محدودیت شبانه تردد در معابر شهری از ساعت 9شب تا3بامدادبا حضور کارکنان پلیس راهور در استان همچنان در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه معابر اصلی شهر تناسبی با حجم خودروهای عبوری آن ندارند، گفت: شاهدیم با یک پارک ساده کنار خیابان به راحتی این مسیرها دچار اختلال ترافیکی می‌شوند، بنابراین توصیه می‌شود افراد حتی المقدور از آوردن خودروهای شخصی به خیابان خودداری کرده و برای خرید بیشتر از بازارهای محلی استفاده کنند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها