سرویس: تازه های سایت کد خبر: 406346 11:42 - 1399/12/18

فرمانده نیروی دریایی ارتش مطرح کرد؛

رضایت رهبر معظم انقلاب از همدلی و وحدت بین دو نیروی دریایی ارتش و سپاه

رضایت رهبر معظم انقلاب از همدلی و وحدت بین دو نیروی دریایی ارتش و سپاه

مرصاد نیوز: امیر دریادار خانزادی گفت: مدتی قبل که افتخار شرف یابی محضر فرماندهی معظم کل قوا را داشتم، ایشان از همدلی و وحدت بین دو فرمانده و دو نیروی دریایی ارتش و سپاه بسیار احساس رضایت و خشنودی داشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از خبرگزاری تسنیم ، شست هم افزایی بین دو نیروی دریایی ارتش و سپاه  با حضور  امیر دریادار خانزادی، فرمانده نیروی دریایی ارتش و سردار دریادار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه  وجمعی از معاونان و فرماندهان دو نیرو، در ستاد نیروی دریایی ارتش برگزار شد.

امیر دریادار خانزادی در این دیدار با اشاره به اینکه امنیت حاکم در مناطق خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان و دریاهای با حضور پیوسته و مقتدرانه نیروهای دریایی ارتش و سپاه به وجود آمده است، گفت: مدتی قبل که افتخار شرف یابی محضر فرماندهی معظم کل قوا را داشتم، ایشان از همدلی و وحدت بین دو فرمانده و دو نیروی دریایی ارتش و سپاه بسیار احساس رضایت و خشنودی داشتند.

سردار تنگسیری نیز در این دیدار اظهار کرد: امروز همگرایی و وحدت بین دو نیروی دریایی ارتش و سپاه از بالاترین تا پایین‌ترین سطوح وجود دارد و این هم افزایی و یکپارچگی مایه افتخار نیروهای مسلح است.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها