سرویس: اجتماعی کد خبر: 406350 12:23 - 1399/12/18

فرماندار سرپل ذهاب:

مکتب اسلام به دنبال آزادمردی است و با ظلم سر سازش ندارد

مکتب اسلام به دنبال آزادمردی است و با ظلم سر سازش ندارد

مرصاد نیوز: فرماندار سرپل ذهاب گفت: نام و محتوای مکتب اسلام دنبال آزادمردی است و با ظلم سر سازش ندارد و به دنبال برقراری عدالت است که دقیقا نقطه مقابل سیاست های استکباری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، به نقل از بازی دراز یادواره شهدای ۱۶ اسفند بخش قلعه شاهین و سالروز شهادت شهید حاج ابراهیم همت به همت قرارگاه مهندسی جهادی حاج احمد متوسلیان و جمعی از خانواده های بخش قلعه شاهین شهرستان سرپلذهاب برگزار شد.

فرماندار سرپلذهاب نورالدین فرزادی پور در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس، خصوصاً شهدای روز ۱۶ اسفند سال ۶۳ و یاد مقام شامخ شهید حاج ابراهیم همت گفت: اراده مردم ایران بر این بود که یک نظام مردم‌ سالار بر اساس باورها و ارزش‌های دینی خود در کشور مستقر کنند و در سرنوشت خود دخیل باشند که موجب انقلاب اسلامی شد.

وی افزود: استکبار جهانی به این سبب با ما دشمن شده و نوکر اجیر شده خود را وادار به تعرض به کشور ما می کند و ۸ سال از زمانی که ما می توانستیم به دنبال رشد و پیشرفت باشیم برما جنگ تحمیل می کند و بهترین مردمان این سرزمین را به خاک و خون می کشاند.

وی ادامه داد: نام و محتوای مکتب اسلام دنبال آزادمردی است و با ظلم سر سازش ندارد و به دنبال برقراری عدالت است که دقیقا نقطه مقابل سیاست های استکباری است.

فرماندار شهرستان گفت: شهداء به مصداق آیه قرآن زنده هستند و نزد خداوند تبارک و تعالی رزق و روزی دارند و به بهترین پاداش الهی رسیده اند.

وی گفت: این یادواره های شهدا فرصتی برای تجدید بیعت با آرمانهای امام، انقلاب و شهداء و تجدید میثاق با رهبر انقلاب است.

فرزادی پور تصریح کرد: مردم در هر برهه ای از انقلاب مکلف به انجام تکلیف خاصی هستند و همیشه باید وظیفه خود را در هر زمانی شناخته و در صحنه حضور داشته باشند که الحمدالله تاکنون سربلند بوده اند.

وی ادامه داد: دشمن امروز به دنبال ایجاد فاصله بین مردم و مسئولین نظام است چون همراهی مردم با نظام، انقلاب و رهبری بزرگترین سرمایه نظام است.

فرزادی پور با بیان اینکه اعمال تحریم‌های ظالمانه علیه کشور نیز نتوانست مردم را از نظام و انقلاب جدا کند، گفت: انتخابات ریاست جمهوری بزرگترین میدان پیش روی کشور است و حضور حداکثری مردم به دشمن نشان می دهد که مردم پای نظام و انقلاب خود ایستاده اند.

سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه با بيش از 85 هزار نفر جمعيت در دوران هشت سال دفاع مقدس 803 شهيد، 163 آزاده و 840 جانباز تقديم انقلاب اسلامي كرده است.

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها