سرویس: فرهنگ و هنر کد خبر: 407145 14:25 - 1400/01/10

توسط انجمن نمایش استان انجام شد؛

تجلیل از حامیان و هنرمندان تئاتر استان کرمانشاه به بهانه روز جهانی تئاتر

تجلیل از حامیان و هنرمندان تئاتر استان کرمانشاه به بهانه روز جهانی تئاتر

مرصاد نیوز: انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه به بهانه روز جهانی تئاتر از تعدادی از حامیان و هنرمندان تئاتر استان تقدیر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، به نقل از تئاتر کرمانشاه، انجمن نمایش استان به بهانه روز جهانی تئاتر از حامیان و چند تن از هنرمندان تئاتر استان به پاس سال­‌ها فعالیت در این عرصه و کمک به بهتر دیده شدن هنر و هنرمندان تقدیر به عمل آورد.

این مراسم که قرار بود در سالن آمفی تئاتر آفرینش کانون پرورشی فکری کودکان نوجوانان استان برگزار گردد. با توجه به دستورات جدید ستاد مقابله با کرونا در خصوص محدودیت ها؛ با حضور تعداد محدودی از هنرمندان و با رعایت پروتکل های بهداشتی در فضای باز عمارت تاریخی توریستی بامگاه برگزار شد.

در ادامه پیام روز جهانی تئاتر بیانیه رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان به مناسبت روز جهانی تئاتر توسط سعید ذبیحی کارگردان و بازیگر تئاتر قرائت شد.

محمدرضا درند رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه در این مراسم گفت: با جولان ویروس کرونا درکشور و حمایت های محدود از تئاتر و انجمن متاسفانه آن طور که شاید و باید حامی هنرمندان این حوزه نبوده ایم.

درند ادامه داد: سال 1399 سال سخت و پر چالشی برای هنرمندان تئاتر بود، چرا که ویروس کرونا خسارات فراوانی به حوزه تئاتر وارد کرد. امیدواریم که به زودی این ویروس ناملموس از دیار و کشورمان رخت برکند و روزهای خوب تئاتر دوباره بازگردد.

در این مراسم از آقایان مصطفی دهشت کارگردان حاضر در جشنواره هایی چون مقاوت، مهرکاشان، سردار آسمانی، شهریار انصاری مسئول نمایندگی شهرستان پاوه، پرویز کولیوندی مسئول نمایندگی شهرستان کنگاور، مهدی اسدی تبار هنرمند فعال حوزه گرافیک وطراحی پوسترتئاتر، احسان مرادی گزارشگر رادیو کرمانشاه حامی تئاتر، مرتضی اسدی مرام سرپرست گروه تئاتر نقال­ها و سعید ذبیحی سرپرست گروه تئاتر باران برای حضور در جشنواره فجر و سرکار خانم مینا بهرامی تبار به عنوان  فعال رسانه در حوزه تئاتر تقدیر به عمل آمد.

در برنامه ریزی گذشته ی این مراسم، قرار بر تقدیر از حامیانی چون سرکار خانم مهناز فتاحی مدیرکل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان استان، آقایان مظفر تیموری معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، پژمان خسروی پور و محمدرضا غلامی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و نماینده مدافعان سلامت و کادر درمان؛ بود که متاسفانه با توجه به اعلام محدودیت های جدید از سوی ستاد مقابله با کرونا استان از این عزیزان به صورت جداگانه و با رعایت پروتکل های بهداشتی تقدیر به عمل خواهد آمد.

در پایان این مراسم تندیسی برای یاد بود از سوی انجمن هنرهای نمایشی استان به عمارت تاریخی توریستی بامگاه اهدا شد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها