سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 408203 16:54 - 1400/02/06

فرماندار شهرستان سنقروکلیایی:

سلامت و صیانت از آرای مردم در رأس امور انتخابات است

سلامت و صیانت از آرای مردم در رأس امور انتخابات است

مرصاد نیوز : فرماندار سنقروکلیایی انتخابات را یکی از عرصه های مهم کشور عنوان کرد و تاکید کرد: سلامت و صیانت از آرای مردم، مهمترین رکن در برگزاری انتخابات است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،غلامرضا مرتضوی در جلسه هم اندیشی انتخابات که با حضور روسای هیات های نظارت، بازرسی  و اعضای هیات بازرسی انتخابات شهرستان برگزار شد، اظهارداشت: همه مکلف به اجرای کامل قانون در انتخابات هستیم و مراقبت از رای مردم به عنوان امانتی، در دستان متولیان برگزاری انتخابات است.

وی در ادامه ضمن تاکید بر تعامل سازنده ما بین هیات های اجرایی و نظارت افزود: این تعامل میتواند دغدغه مردم را در انتخابات مرتفع می کند.

فرماندار سنقروکلیایی در ادامه با اشاره به بیانات رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر اینکه علاج دردهای مزمن کشور در انتخابات پرشور و انتخابات صحیح و اصلح است، گفت: تمامی دلسوزان کشور بر بی طرفی و اجرای کامل قانون در برگزاری انتخابات اتفاق نظر و اتحاد دارند.

وی افزود: تلاش تمام دست اندرکاران انتخابات حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای است.

مرتضوی اظهار داشت: در این رابطه تمامی امکانات شهرستان در مسیر  برگزاری انتخاباتی با نشاط و سالم بسیج و سازماندهی خواهدشد.

همچنین  «قربانی» رییس هیات بازرسی انتخابات و  «شهبازی» رییس هیات نظارت در شهرستان سنقر نیز در این جلسه گزارشی از اقدامات انجام شده و مباحث مربوط به این حوزه ها را ارائه دادند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها